Arus Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Arus Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Arus Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Arus Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Arus Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Arus Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Arus Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Arus Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Arus Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Arus Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Arus Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Arus Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, baby shower, nişan, kına, parti, sünnet düğünü, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Arus Düğün Salonu Hakkında

Evliliğe giden bu yolda şık ve her detayı düşünülmüş bir düğün ile kendinizi mükafatlandırmak isterseniz, Arus Düğün Salonu hizmetinizde! Ölümsüz bir gecenin heyecan ve mutluluğunu yaşamak için ne bekliyorsunuz?

Salonumuz çiftlerimize 1200 kişilik bir kapasite sunuyor. Yüksek tavanımız sayesinde ferah ve konforlu dakikalar yaşıyor, basıklıktan uzak oluyorsunuz. Profesyonel ses sistemlerimiz, şık ışıklandırmalarımız, yılın her ayında aktif olarak çalışan son model iklimlendirme sistemlerimiz ile siz değerli misafirlerimizin farklı hissedeceğine eminiz. Bu farkı Arus Düğün Salonu’yla yaşayacaksınız.

Mekânımızı hayal ettiğiniz konsept ile süslemek için profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Bu ekibimiz, istediğiniz aksesuar teminini en doğru ve en hızlı şekilde sizler için temin ediyor ve salonumuzda kullanmanızı sağlıyorlar. Masa, sandalye giydirmeleri, gelin yolu tasarımı, platform süslemesi, nikâh masası süslemesi ve daha birçok hizmeti sizler için en iyi şekilde gerçekleştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Keyifli bir düğün için belki de en önemli unsurlardan biri de canlı müziktir. Biz de Malatya’da uzun zamandır bu sektörde faaliyet göstermiş, birbirinden profesyonel bir orkestrayı düğününüz için hazırlıyoruz. Düğün öncesi hazırlanan repertuvar tamamen yöre oyunlarına ve sizin sevdiğiniz müzik tarzına göre belirleniyor.

“Malatya Arus Düğün Salonu nerede?” diye soracak olursanız salonumuzun konumu hakkında da kısa bir bilgi vermek istiyoruz. Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Merkezi konumumuz sayesinde hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde salonumuza gelebiliyorsunuz. Araçlarınız için geniş bir otopark alanımızın bulunduğunu da dipnot olarak belirtmek istiyoruz.

Siz de unutulmaz bir düğün için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Özel günler, özel mekânlar ister. Arus Düğün Salonu da bunlardan biri..

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Cevatpaşa mah. Ankara asfaltı 5. km Makro AVM Kat:1 Yeşilyurt/MALATYA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Arus Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.