Okur Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Okur Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Okur Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Okur Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Okur Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Okur Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Okur Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Okur Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Okur Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Okur Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Okur Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Okur Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Okur Düğün Salonu Hakkında

Hafta İçi Her Şey Dahil Kokteyl Or Konya’da evlenmek isteyen çiftlerimizi Okur Düğün Salonu Karapınar’a bekliyoruz!

Karapınar mevkiinde yer alan düğün salonumuzda organizasyonlarınızı gerçekleştirmeye ve hayallerinizi gerçek kılmaya ne dersiniz?

Yıllardır sizin için en kaliteli hizmeti sunuyor, sayısız çiftin mutluluğuna ortak oluyoruz. Bu evlilik yolunda attığınız her adımda gecenizi güzelleştirmek için bekliyor, sevdiklerinizle beraber keyifli saatler vaat ediyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile kusursuz hizmet vereceğimize eminiz. Sizler de kusursuz hizmet anlayışına sahip düğün salonu arayışında iseniz, doğru adrestesiniz.

Tecrübemizi yenilenen yüzümüz ile birleştiriyor, görsel olarak daha güzel bir düğün salonu sunuyoruz. Sizler bir düğün salonundan ne bekliyorsanız, organizasyon ekibimize hepsini anlatın.
Organizasyon ekibimiz sizler için hepsini yerine getirsin. Biz işimizi severek yapıyor, sevdiklerinizle beraber kaliteli zamanlar geçirmenizi istiyoruz.

Uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde dekorasyonumuzdan başlayarak menülere kadar birçok konuda kendimizi kanıtladık. Konseptimizden başlayarak lezzetlerimize kadar her konuda sizlerin iyiliğini düşünüyor, sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına kendimizi geliştiriyoruz. Organizasyonlarınızda gelişen çağı takip ediyor, isteklerinizi karşılıyoruz.

Sizler için sunduğumuz hizmetler arasında fotoğraf ve video hizmeti de yer alıyor. Kameramanımız sayesinde düğün organizasyonlarınızın en başından itibaren gecenizi kayıt altına alıyor, gecenin sonuna kadar hizmet sunuyoruz. Size de daha sonra izleyebileceğiniz anılar kalıyor.

Fotoğraf ve video ekibimizin yanı sıra servis ve hizmet elemanlarımızda o gün sizlere hizmet verebilmek için hazır bekliyor. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz pasta servisini yaparken, sevdiklerinizle piste eğlenebileceksiniz.

Nasıl mı?

Geniş repertuara sahip müzisyenlerimiz sayesinde!

Her yöreye ait şarkı ve türkülere yer verdikleri gecenizde nasıl bir müzik listesi istediğinize karar verebilir, çalacak şarkılara siz karar verebilirsiniz. Düğün boyunca sevdiğiniz şarkılara yer veriyor, misafirlerinizi masalarında bir an bile oturtmuyoruz.

Siz de böyle bir düğün salonunda gecenizi gerçekleştirmek istiyorsanız neden Konya Karapınar Okur Düğün Salonu için formu doldurmuyorsunuz?

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Ulus mahallesi hūnkar sk. no.3 Karapınar, Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Okur Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.