Mavi Saray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mavi Saray Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Mavi Saray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Mavi Saray Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mavi Saray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Saray Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Mavi Saray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Mavi Saray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Mavi Saray Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mavi Saray Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mavi Saray Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mavi Saray Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, kına, nişan, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Mavi Saray Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır Konya Çumra Mavi Saray Düğün Salonu olarak kaliteli bir hizmet veriyoruz. Özel günleriniz için ilk tercih olmak için alanında uzman ekibimizle çalışıyoruz. Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerimizle kutlamalarınıza alternatif sunuyoruz.

Belki çocukluktan beri düğününüzün hayalini kurdunuz. Giyeceğiniz gelinlik hayallerinizi süsledi. Hatta salondan içeri girişinizden nasıl biriyle evleneceğim acaba temalı konuşmaları içinizden çok yaptınız. Kendinizi hep prenses gibi hissetmek istediniz. Gelinliğiniz ile salınırken herkesin size bakmasını ve çok mutlu olmayı istediniz. O gün geldi çattı. Hazırlığı uzun, ayrıntısı çok olan düğün gününüz için arayışlara girdiniz. İlk olarak belirlenmesi gerekenlerden biri olan düğün yerinizi seçmek için bir araştırma yapıyorsunuz. Bir liste oluşturup, tek tek hepsiyle görüşüp en doğru ve bütçenize en uygun olanı seçmek için uğraşıyorsunuz. Gelin, bu sürece birlikte hazırlanalım. Birçok hizmetimizle size özel bir gün yapmak için elimizden geleni ardımıza asla koymayacağız. Yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimizden hayallerinizdekini asla boşa çıkarmayacağımıza inanıyoruz. Bu zamana kadar birlikte düğünlerini yaptığınız çiftlerimizden aldığımız geri dönüşler neden bu kadar net olduğumuzu oldukça açıklıyor. Volkanlarla girdiğiniz düğün salonumuzdan aynı heyecanla ayrılıyorsunuz.

Gelin odasından çocuk bakım odasına kadar birçok konuda hizmet veriyoruz. İlk dansınızdan son dakika fotoğraflarına kadar her konuda en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Çünkü eğer böyle yapmazsak ortaya çıkabilecek kötü ihtimalleri bile göz önüne almamış oluruz. Bu ince eleyip sık dokuma sayesinde her ihtimali göz önünde bulundurduğumuz için aksiliğe organizasyon boyunca asla yer vermiyoruz.

Bizim sayfamızı incelediğinize göre Konya’da düğün salon fiyatlarını merak ediyorsunuz. Listeye bizi de ekleyin. Çünkü yandaki formu oldurup bizimle iletişime geçtiğiniz anda sizi salonumuza davet edeceğiz. Bir araya geldiğimiz anda uygun fiyat ve kaliteli hizmet sebebiyle bizi seçeceğinize eminiz. Bu değerli gününüzü bizimle paylaşın!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bardakçı Mah. Elazığ Sok. No:67 Çumra

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mavi Saray Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.