Mavi Kelebek Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mavi Kelebek Düğün Salonları - Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Mavi Kelebek Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Mavi Kelebek Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Mavi Kelebek Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Kelebek Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Mavi Kelebek Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Mavi Kelebek Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Mavi Kelebek Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mavi Kelebek Düğün Salonları 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mavi Kelebek Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mavi Kelebek Düğün Salonları düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, kına, baby shower, mezuniyet törenleri, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Mavi Kelebek Düğün Salonları Hakkında

3 ayrı birbirinden güzel salonlarımız ile Mavi Kelebek Düğün Salonu Konya olarak profesyonel bir hizmet veriyoruz. Salonlarımızın her birinde hayalinizde özel gün organizasyonlarınızı gerçekleştiriyorsunuz.

Salonlarımızdan ilki Altın Koza. 700 kişilik kapasiteye sahip bu salonumuz en lüks ve kolonsuz salonumuzdur. İlk olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğunu görüyorsunuz. Masalardaki şık süslemeler ve yine kırmızı ağırlıklı gelin odasıyla özel günleriniz için sizi bekliyor. Diğer bir salonumuz Gümüş Koza. 650 kişilik olmakla birlikte sınırsız hizmet amacıyla kuruldu. Mavinin tonları gördüğünüz bu salonda, farklı bir konseptle karşı karşıyasınız. Yine aynı şekilde gelin odasına sahip ve geniş bir pisti var. Son salonumuz ise İpek Koza. 700 kişilik bu salonda, özenle hazırlanmış Konya Düğün Pilavı’nı misafirlerinize ikram ediyorsunuz. Tabi ki bu seçenek sadece bu salona özel değil, istediğiniz her salonda bu servisimize sahip olabilirsiniz. Diğer salonlarımıza göre daha geniş alana sahip ve pembe-altın sarısı uyumuna bayılacaksınız!

Çok amaçlı salonlarımızda profesyonel bir ses sistemi ve ışıklandırması var. Davetlerinizde müzik seçimi tamamen isteğine göre ve yöresel adetlere uygun olarak belirleniyor. Tıpkı müzik gibi her ayrıntı da sizin fikrinizi alıyoruz. Hayatınızın bu en özel ne anlamlı gününüzde muhteşem bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. Asla şüpheye yer vermeyen, sorunsuz organizasyonlar için…

Konya’da düğün salonu arayışında olanlar için iyi bir alternatif olduğumuzu düşünüyoruz. Hijyene dikkat eden, güler yüzlü uzman kadromuz sizi hazır bekliyor. Bu değerli günleriniz için bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yandaki formu ücretsiz olarak doldurmanız yeterli. İletişiminizi görür görmez hemen size geri dönüş sağlıyoruz. Böylece fiyat ve hizmet içeriği konusunda merak ettiklerinizi rahatça sorabiliyorsunuz. Biz de ilgiyle cevaplıyoruz tabii ki. Her 3 salonumuzda o özel günü gerçekleştirmek için hazır!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Real Arkası 500 Evler Çıkışı, Kelebekler Vadisi Yanı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mavi Kelebek Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.