Gökkuşağı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gökkuşağı Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Gökkuşağı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Gökkuşağı Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gökkuşağı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gökkuşağı Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Gökkuşağı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Gökkuşağı Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Gökkuşağı Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gökkuşağı Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gökkuşağı Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gökkuşağı Düğün Salonu düğün dışında kına, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, bayi toplantısı, parti, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Gökkuşağı Düğün Salonu Hakkında

Mutlu ve özel günlerinizi yaratıcı ve esnek yapımız sebebiyle çözümlerimizle farklılıklar sunan bir yapıya sahibiz. Misafirlerimizin talep ve beklentilerini iyi bir şekilde karşılamak için sunduğumuz ürün ve hizmetlerimize yaptığımız teknolojik yatırımlar sayesinde kalitemizi ortaya çıkarıyoruz. Hayallerinizdeki gibi organizasyonlar gerçekleştirmek için misafirlerinize yapılacak ikramları bile en üst kalitede seçiyoruz.

İlkeli ve titiz çalışma anlayışımız sebebiyle beklentilerinizi karşılamak adına unutulmayacak bir gün yaşatmayı hedefliyoruz. Özel tasarım ve kullanılan teknoloji ile hizmet veriyoruz. Bu sayede mutluluğun, sevginin ve eğlencenin hissedilmesini sağlıyoruz. Konum itibari ile de kolayca bulunabilecek bir mevkideyiz. Size özel gelin damat odamız sayesinde konforunuz için her detayı düşündük. Profesyonel çözünürlükte fotoğraf stüdyosu ve kamera sistemiyle de hizmet içeriğimizi geliştiriyoruz.

Gökkuşağı Düğün Salonu olarak 1000 ve 500 kişilik salonlarımız var. Misafirlerimizin isteklerine göre konseptleri belirleyerek çözümler üretiyoruz. Aynı zamanda alışılmışın dışına çıkan organizasyonlar gerçekleştirmeyi de hedefliyoruz. Kalite ve tecrübenin adresi olmanın arkasındaki en önemli nokta daima memnuniyeti sağlamak. Bunu garanti ediyoruz. Bu yüzden de şu zamana kadar birçok çiftimiz de mutluluklarını bizimle paylaştılar. Tüm bunların dışında lazer gösterimiz ile de görse bir şova şahit oluyorsunuz. İlk dansınızdan sonuna kadar bu atmosferde keyifli vakit geçiriyorsunuz.

Yemekli bir düğün organizasyonu da düşünüyorsanız usta aşçılarımızdan çıkan lezzetlere tanık oluyorsunuz. Damak tadınıza son derece uygun olarak sterilize bir ortamda yapılıyor. Sadece mutfak ekibi değil, personel ekibi de servis yaparken hijyen kurallarına oldukça dikkat ediyor. Üstelik canlı orkestra da bu lezzet şölenine dahil olunca her şey daha güzel oluyor. Biz yeterince anlattık. Sıra sizde! Konya Gökkuşağı Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek ve salonumuzu görmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Musalla Bag Cad. Ün Sok. Ay Is Hanı Selçuklu

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gökkuşağı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.