Düğün Salonları Konya

Ersin Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Ersin Düğün Salonu

Ersin Düğün Salonu Hakkında

Konya’nın en şık düğün salonlarından biri olan Ersin Düğün Salonu’nda gerçekleştireceğimiz unutulmaz bir gece ile birlikte hayatınızı sevdiğiniz kişiyle birleştireceğiniz düğünler organize ediyoruz!

Hayatınızın en güzel günlerinden birinde; sevdiğiniz kişiyle ortak ve mutlu bir yaşama evet diyeceğiniz gecede tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyoruz. Düğün planlama dönemi göz önüne alındığında pek çok etkeni bir arada düşünmenizi gerektiren bir süreç. Davetinizi hayata geçireceğiniz mekânı seçmek de bu süreçlerin başında en çok zaman harcayabileceğiniz dönemlerden biri. Biz seçim sürenizi en kısaya indiriyoruz! Çünkü; yıllardır Ersin Düğün Salonu Konya’da organizasyon düzenleyen çiftleri aramızdan hep tebessümle ağırlamış olmak bize güven ve tecrübe veriyor. Bu tecrübelerimiz dahilinde düzenleyeceğimiz gece öncesinde organizasyon sorumlumuz tüm adımlarda yardımcınız oluyor. Peki hangi konularda fikirleriniz ile hayal ettiğiniz organizasyonu planlama sürecinde bize yardımcı olabilirsiniz?

-Yemekli bir düğün organizasyonu düşünüyorsanız gecede servis edilecek menülerin içeriğini belirlemek tamamen size kalmış. Türk ve dünya mutfağından pek çok lezzet arasından damak zevkinize en uygun olanları tercih edebilirsiniz!

-Salonumuzda yaratmak istediğiniz atmosfere göre masalarımızı dizayn edebilir ve istediğiniz renkte örtüler kullanabiliriz. Klasik dizaynımızda genelde tercih edilen beyaz rengi tercih ediyoruz. Masalar üzerinde de inci ve pırlanta görünümlü taşlarla süslenmiş son derece şık şamdanlar kullanıyoruz.

-Gecede yer alacak orkestrayı kendiniz belirleyebilirsiniz. Ya da biz istediğiniz tarzda müzik yapacak orkestrayla anlaşıp bu yükü omuzlarınızdan alabiliriz.

Gece boyunca konuklarınızın ve sizin yüzünüzdeki gülümsemeyi ölümsüz kılmak adına kameraman ve fotoğrafçılarla çalışıp güzel davetinizi ölümsüz hale getirebiliriz.

Unutulmaz gecenizi Ersin Düğün Salonu’nda organize etmek isterseniz bize ulaşmak için sayfada yer alan Ersin Düğün Salonu Konya iletişim formunu doldurmanız yeterli. Bu şekilde fiyat tekliflerimizi alabilir ve davetiniz için ilk adımı atabilirsiniz!

Ersin Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ersin Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ersin Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Ersin Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Ersin Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Ersin Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ersin Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ersin Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ersin Düğün Salonu düğün dışında kına, bayi toplantısı, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Fafime & Hasan

Düğün Tarihi: 05.09.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kesinlikle evlenecek yeni çiftlere tavsiye ederim işletme müdürü a dan z ye kadar o kadar profesyonel kordinasyon teknik bilgi ve beceri zaman süreci kordino ediyorki giriş çıkış geçiş temizlik görüntü itibar saygı sıcak ortam güler yüz çalışanları ve ekibi özellikle KORAY beye çok teşekkür ederiz... devam 

Ramazan

Düğün Tarihi: 16.08.2015

mekanın hiç kolonu yok. Çok güzel dizayn edilmiş muhteşem bir yer. Tüm konuklarla ilgilendik. Herkesi görebildik ve rahat rahat eğlendik. Yetkililer çok ilgili. Düğünden öncesinde de provaya çağırdılar. Çok profesyonel çalışanları var. Yapıcağmız herşeyi söylediler. Girişimizi dansımızı nikahımızı... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.