Ersin Düğün Salonu

2 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ersin Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Ersin Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Ersin Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ersin Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ersin Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Ersin Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Ersin Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Ersin Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ersin Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ersin Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ersin Düğün Salonu düğün dışında kına, bayi toplantısı, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Ersin Düğün Salonu Hakkında

Konya’nın en şık düğün salonlarından biri olan Ersin Düğün Salonu’nda gerçekleştireceğimiz unutulmaz bir gece ile birlikte hayatınızı sevdiğiniz kişiyle birleştireceğiniz düğünler organize ediyoruz!

Hayatınızın en güzel günlerinden birinde; sevdiğiniz kişiyle ortak ve mutlu bir yaşama evet diyeceğiniz gecede tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyoruz. Düğün planlama dönemi göz önüne alındığında pek çok etkeni bir arada düşünmenizi gerektiren bir süreç. Davetinizi hayata geçireceğiniz mekânı seçmek de bu süreçlerin başında en çok zaman harcayabileceğiniz dönemlerden biri. Biz seçim sürenizi en kısaya indiriyoruz! Çünkü; yıllardır Ersin Düğün Salonu Konya’da organizasyon düzenleyen çiftleri aramızdan hep tebessümle ağırlamış olmak bize güven ve tecrübe veriyor. Bu tecrübelerimiz dahilinde düzenleyeceğimiz gece öncesinde organizasyon sorumlumuz tüm adımlarda yardımcınız oluyor. Peki hangi konularda fikirleriniz ile hayal ettiğiniz organizasyonu planlama sürecinde bize yardımcı olabilirsiniz?

-Yemekli bir düğün organizasyonu düşünüyorsanız gecede servis edilecek menülerin içeriğini belirlemek tamamen size kalmış. Türk ve dünya mutfağından pek çok lezzet arasından damak zevkinize en uygun olanları tercih edebilirsiniz!

-Salonumuzda yaratmak istediğiniz atmosfere göre masalarımızı dizayn edebilir ve istediğiniz renkte örtüler kullanabiliriz. Klasik dizaynımızda genelde tercih edilen beyaz rengi tercih ediyoruz. Masalar üzerinde de inci ve pırlanta görünümlü taşlarla süslenmiş son derece şık şamdanlar kullanıyoruz.

-Gecede yer alacak orkestrayı kendiniz belirleyebilirsiniz. Ya da biz istediğiniz tarzda müzik yapacak orkestrayla anlaşıp bu yükü omuzlarınızdan alabiliriz.

Gece boyunca konuklarınızın ve sizin yüzünüzdeki gülümsemeyi ölümsüz kılmak adına kameraman ve fotoğrafçılarla çalışıp güzel davetinizi ölümsüz hale getirebiliriz.

Unutulmaz gecenizi Ersin Düğün Salonu’nda organize etmek isterseniz bize ulaşmak için sayfada yer alan Ersin Düğün Salonu Konya iletişim formunu doldurmanız yeterli. Bu şekilde fiyat tekliflerimizi alabilir ve davetiniz için ilk adımı atabilirsiniz!

Ekiple Tanışın


  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Küçük İhsaniye Mah. Beyşehir Cad. Harmankaya Sk. No:4

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ersin Düğün Salonu Yol Haritası

Ersin Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Fafime & Hasan

Düğün Tarihi: 05.09.2021Kesinlikle evlenecek yeni çiftlere tavsiye ederim işletme müdürü a dan z ye kadar o kadar profesyonel kordinasyon teknik bilgi ve beceri zaman süreci kordino ediyorki giriş çıkış geçiş temizlik görüntü itibar saygı sıcak ortam güler yüz çalışanları ve ekibi özellikle KORAY beye çok teşekkür ederiz... devamı 

Ramazan

Düğün Tarihi: 16.08.2015


mekanın hiç kolonu yok. Çok güzel dizayn edilmiş muhteşem bir yer. Tüm konuklarla ilgilendik. Herkesi görebildik ve rahat rahat eğlendik. Yetkililer çok ilgili. Düğünden öncesinde de provaya çağırdılar. Çok profesyonel çalışanları var. Yapıcağmız herşeyi söylediler. Girişimizi dansımızı nikahımızı... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.