Elit Düğün Sarayı

E-posta Gönder

  • Akşehir, Konya.

Kapasite Bilgileri

Elit Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Elit Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Elit Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Elit Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Elit Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Elit Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Elit Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Elit Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Elit Düğün Sarayı 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Elit Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Elit Düğün Sarayı düğün dışında mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, bayi toplantısı, parti, davet ve resepsiyon, kına, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Elit Düğün Sarayı Hakkında

Hayallerinizin tamamının gerçekleşeceği bir salonda dünyaevine girmek, doyasıya eğlenip mutlu gününüzü kutlamak ve bunu da tüm sevdiklerinizle birlikte şık bir atmosferde yapmak ister misiniz? Eğer aradığınız ve umduğunuz bu tarz bir hizmetse, size bunu sunabileceğimize ve hatta daha da fazlasını verebileceğimize eminiz.

Yılların sektör tecrübesi ve ileri görüşlü vizyonu ile özenle inşa ederek ortaya çıkardığımız mekanımız Elit Düğün Sarayı Akşehir gibi Konya’nın en nadide ilçelerinden birinde, Meydan’da bulunuyor. Özel bir uğraş, çaba ve mesai harcayarak ortaya çıkardığımız salonumuz ile şehrin en nezih ve bir o kadar da coşkulu geçen düğünlerini düzenlemek için yola çıktık. Burada her işimizi eksiksiz yerine getirebilmek ve konuklarımıza hizmette kusur etmemek için büyük bir ekiple birlikte çalışıyoruz; ekipteki herkes genç, dinamik, tecrübeli ve de güler yüzlü.

Salonumuz öyle büyük ve geniş ki 700 kişilik kalabalık davetleri dahi rahatlıkla düzenleyebiliyor, konuklarımızı ağırlıyoruz. Gün ışığı alan, havalandırma ve aydınlatma sistemleri son derece kaliteli salonumuzun ferah bir atmosferi ve bir o kadar da geniş bir pisti var. Burada yepyeni bir dizaynla günümüz estetik anlayışına uygun şekilde tasarlanmış şık bir ortam yarattık. 8-10 kişilik yuvarlak masalar ve elizabeth modeli beyaz sandalyeler ile oturma düzenimizi oluşturduk, bir de aile bireyleri için uzun sonsuzluk masamız bulunuyor. Hem salonu hem gelin yolu ve gelin damat masasını da uyumlu şekilde dekore ettik.

Burada yemekli veya yemeksiz çiftlerin bütçesine göre düğünleri yapabiliyor, fotoğraf ve video çekiminden canlı yayına, servisten müzik ve orkestraya kadar tüm detaylarla biz ilgileniyoruz. Düğünlerin yanı sıra nişanlar, toplantılar, sünnetler ve benzeri organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Elit Düğün Sarayı Konya Akşehir’de sizi bekliyor, yandaki formu doldurarak hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Meydan Mah. Cevdet Köksal Caddesi 800. Yıl Çarşısı Kat:3 Akşehir-Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.