Düğün Salonları Konya

Birlik Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
Birlik Düğün Salonu

Birlik Düğün Salonu Hakkında

Kaliteyi uygun fiyatlara bulmak istiyorsanız; Konya Yunak Birlik Düğün Salonu adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz!


Konya’da evlenecek çiftler için yıllardır hizmet veren bir firmayız. Nice çiftimizin düğününe, nice gelin adayımızın kına gecesine şahitlik ettik. Bugüne kadar nişandan söze, sünnet düğününden mezuniyet balosuna kadar pek çok organizasyon tertip ettik. Artık organizasyon konusunda tecrübeli olduğumuzu söylesek yalan olmaz... Bu tecrübemiz ışığında sizin de düğününüze renk katmamızı istemez miydiniz?


Gelin biraz mekânımızdan sonrasında da hizmetlerimizden bahsedelim.


Birlik Düğün Salonu oldukça geniş bir alana sahiptir. Burada yuvarlak masalar ve konforlu sandalyeler kullanıyoruz. Mekânımızın genel giydirmesinde her ne kadar beyaz tonlarını kullansak da kişisel isteklere göre salonumuzu süsleyebiliyoruz. Genellikle turuncunun sempatik halinden esinlensek de dilerseniz gümüş gibi renkleri de tercih edebiliriz. Hatta dilerseniz giydirme noktasında organizasyon firması desteği de alabiliriz.


Yalnızca masalardan ve sandalyelerden de ibaret değiliz tabii ki. Bunun dışında en çok özendiğimiz alanlarımız gelin yolu ve nikah masasıdır. ‘’Sonsuza kadar evet!’’ dediğiniz anların güzel bir alanda gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Nikah masanızı özenle süslüyoruz. Gelin yolunun önemi ise çoğu zaman göz ardı edilse de ilk girişin çok kıymetli olduğunu düşünüyoruz. Aşkınıza yakışır bir gelin yolu hazırlıyoruz. Bu yolu çiçeklerin bulunduğu bir tak ile sonlandırıyor; girişinizde dahi harikulade bir ambiyans yaratıyoruz.


Sunduğumuz hizmetler noktasında ise oldukça geniş bir alternatif yelpazemiz bulunuyor. Hatta kişisel isteklerinize göre bunu arttırmamız da mümkün oluyor.


Düğün pastasını hazırlamak ve misafirlere verilecek ikramları hazırlamak bizim sorumluluğumuzda oluyor.


Sonrasında müzisyenden fotoğrafçıya, kameramandan servis elemanına kadar düğün günü ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri layığıyla sunan kocaman bir ekibiz!


Neler yapabileceğimizi merak mı ediyorsunuz?


Öyleyse ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Birlik Düğün Salonu Konya ekibiyle iletişime geçin ve hizmetlerimiz hakkında detaylıca konuşmaya başlayalım…

Birlik Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Birlik Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Birlik Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Birlik Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Birlik Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Birlik Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Birlik Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Birlik Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Birlik Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, kına, nişan, bayi toplantısı, parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, baby shower, mezuniyet törenleri ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.