Akörenliler Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Akörenliler Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Akörenliler Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Akörenliler Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Akörenliler Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Akörenliler Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Akörenliler Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Akörenliler Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Akörenliler Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Akörenliler Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Akörenliler Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akörenliler Düğün Salonu düğün dışında nişan, kına ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Akörenliler Düğün Salonu Hakkında

Aradan uzun yıllar geçtiğinde bile hafızalarda olacak, değerli konuklarınız ile doyasıya eğleneceğiniz bir düğün için sizi Akörenliler Düğün Salonu’na davet ediyoruz!

Uzun zamandan beri Konya’da düğün düzenleyen çiftlere en güzel davetlerde ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar mekânımızda düzenlediğimiz sayısız düğünden elde ettiğimiz tecrübe ile şimdi de sizin en mutlu gününüzde yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz. Düzenlediğimiz her organizasyonda hem mutlu çiftimizin hem de değerli konuklarının gönüllerince eğlenebilecekleri bir ortam yaratmak adına elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz. Konya düğün salonları içinde en sevecen ve güler yüzlü ekiplerden birine sahip olmamız da bizi tercih sebebi yapan önemli etkenlerden bir tanesi.

Düğünlerinizi salonumuzda düzenlediğinizde ne gibi hizmetlerimizden faydalanabileceğinizden bahsetmek istiyoruz. Öncelikli olarak düğününüzü hayal ettiğiniz gibi bir ortamda hayata geçirebilmeniz adına fikirlerinize büyük önem veriyoruz. Organizasyon sorumlumuz ile yapacağınız görüşmelerde nasıl bir düğün istediğinizi anlatabilirsiniz. Bu istek ve düşüncelerinizi göz önünde bulundurarak hayal ettiğiniz ambiyansı mekânımızda oluşturabiliriz. İstediğiniz konsepte en uygun dekor ve süslemeleri mekânımızda bir araya getiriyoruz. Bu sayede hayatınızın en önemli günlerinden birinde planlama süreci tamamen istediğiniz gibi ilerleyeceğinden gönlünüzce eğlenme şansını yakalamış oluyorsunuz. Düğününüzü yemekli olarak hayata geçirmek isterseniz bu konuda da hizmet sağlıyoruz. Davetiniz öncesinde menü tadımlarına katılarak damak zevkinize en uygun lezzetleri düğününüzde sevdiklerinize sunulması adına seçebilirsiniz. Sahip olduğumuz gelişmiş ışıklandırma ve ses sistemleri ile de gece boyunca eğlence hız kesmiyor.

Unutulmaz bir düğün hayata geçirmek için Akörenliler Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız bizimle irtibata geçmek oldukça kolay. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak Konya düğün salon fiyatları arasında en uygun olanlara erişmek için ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın


  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Harmancık Mah. Habur Sok., 42040

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akörenliler Düğün Salonu Yol Haritası

Akörenliler Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ibrahim

Düğün Tarihi: 30.08.2015


Yemekli bir düğün yaptık. Konuklarımız çok beğendi lezzeti görseli çok güzeldi, Yetkililer garsonlar gayet ilgili alakalıydı. Orta dereceli aileler için çok ideal bir düğün salonu. Her şey istediğimiz gibi oldu. Ayrıca buraya gelmek isteyen konuklarımızda ulaşım konusunda bir sorun yaşamadı. Kolay... devamı 

Soner

Düğün Tarihi: 29.07.2015


Açık alanda bir düğün organizasyon gerçekleştirdik ve mekanın kapalı alanı da mevcuttu fakat biz açık alanını tercih ettik ve 250 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik hizmetten çalışanların ilgisinden servis sunumlarından çok memnun kaldım. Kalabalık düğünler içinde düşünülecek bir mekan kapalı... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.