İpek Düğün Salonu

E-posta Gönder

Düğün Salonları

Kategori

Diğer, İzmir

İlçe, İl


Hakkında

İnsanların hayatlarında belki de bir kez yaşayacakları en güzel anı, en mutlu hatıra ve en özenli gündür düğün günü… Ve tabi ki hayaller bitmez o günle ilgili, planlar yapılır misafirlerin rahatı için her şey düşünülür… Sıra mekan seçimine gelince de işte o zaman tercih edilecek yerin özellikleri, kalitesi, hizmet anlayışı tercih sebebidir mutlaka.

Bu sevinçli günler insanların kendilerini ve sevdiklerini ödüllendirdiği, hayata kısa bir mola verildiği anlardır. Bunun için bu mükemmel günü herkes mümkün olduğunca kusursuz bir şekilde yaşamak ve yaşatmak ister.

İpek Düğün Salonları olarak bunun bilincindeyiz ve sizlerin ne kadar özel bir zaman için bizi seçtiğinizin ve bizim ne kadar zor ama bir o kadar da keyifli bir görev üstlendiğimizin farkındayız. Bu bilinçle hareket edip ona göre hazırlanıyor ve yenilenmeye, ilerlemeye devam ediyoruz, salonlarımızı, ekipmanlarımızı güncel teknolojiler ve görsel yenilikler kullanarak geliştiriyoruz ki siz değerli müşterilerimize hayalerinizdeki organizasyonları yaşatabilelim.

İpek Düğün Salonları, Gold Salon ve Safir Salon’u ile geniş ve ferah mekanlarda, temiz ve hijyenik bir ortamda, güvenilir ve güler yüzlü ekibi ile tüm detayları düşünülerek hazırlanmış özel günler için Denizli’de.

İletişim

Mehmet Ali Demiray

  • Adres: Acıpayam Yolu Üzeri 7. km No:36 Gökpınar Denizli

İpek Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!