Özdemir Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Özdemir Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Özdemir Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Özdemir Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Özdemir Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Özdemir Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Özdemir Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Özdemir Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Özdemir Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Özdemir Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Özdemir Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Özdemir Düğün Salonu düğün dışında nişan, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kına, sünnet düğünü ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Özdemir Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde ayrıcalıklı hizmetlerle çiftlerimizi mutlu ediyoruz! Hayal ettiğiniz gibi bir gece düzenleyebilmek için planlamalar yapıyor, detaylı görüşmeler düzenliyoruz. Peki biz kimiz?

Evlilik sürecinde gerçekleştireceğiniz bütün davetler için tercih ettiğiniz Özdemir Düğün Salonu ailesiyiz! Söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızı farklı konseptlerle size özel tasarlıyoruz. İstediğiniz detaylara önem veriyoruz! Yaptığımız görüşmelerde aldığımız kararlar ışığında harekete geçiyoruz. Tabii ki profesyonel ekibimiz, alanında deneyimli organizasyon sorumlumuz ve çözüm ortaklarımızla birlikte bir süreç yürütüyoruz.

Düğün salonumuzu gelin yolundan itibaren dekore ediyoruz. Rengarenk çiçekler, taklar ve gelin yolu aksesuarlarıyla süslemelerimizi yapıyoruz. Şık dekore edilmiş ziyafet masaları da tasarlıyoruz. Sandalyelerinizi konseptlerinize uygun olacak şekilde zarif ve konforlu olması için özenle seçiyoruz. Gelin yolu ve taklarda kullanılan çiçeklerle nikâh masanızı da tasarlıyoruz. Nikâh töreniniz sırasında en özel anınızda fotoğraf karelerinde yer alacak nikâh masanızı son derece özenli stilize ediyoruz.

Hatay’da düğünlerde benzersiz lezzetlerle düğün yemekleri sunulur! Yöresel lezzetler birbirinden farklı tatlarla hazırlanıyor. Menü tercihiniz için düğün paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu sayede hem damak tadınıza hem de bütçenize uygun lezzetleri tercih edebilirsiniz. Özel davet menüleriniz ve düğün pastanızla taçlandırdığımız gecede konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz!

Özdemir Düğün Salonunda bolca eğlence ve müzik ziyafeti de vaat ediyoruz. İlk dansla gecenizi başlatmanız ve kesintisiz eğlenceyle konuklarınızla kaliteli vakit geçirmeniz için müzisyenlerimiz repertuarlarını hazırlıyor…. Hatay’ın güzide ilçelerinden bir tanesi Defne’de aşkınıza şahitlik etmek ve istediğiniz gibi bir gece düzenlemek için sizi bekliyoruz!

Siz de Özdemir Düğün Salonu Hatay adresinde konuklarınızı ağırlamak isterseniz; yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurmak veya bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçmek. Form aracılığıyla iletişime geçmeyi tercih ediyorsanız, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Çekmece Mah. 657. Sok. No: 25 Defne/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Özdemir Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.