Memo Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Memo Düğün Salonu - Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Memo Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Memo Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Memo Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Memo Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Memo Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Memo Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Memo Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Memo Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Memo Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Memo Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, sünnet düğünü, baby shower, davet ve resepsiyon, parti, nişan, doğum günü, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Memo Düğün Salonu Hakkında

40 yılı aşkın süredir en özel günleri inşa eden Memo Düğün Salonu İskenderun’a davetlisiniz. Eğer siz de size uygun bir kına mekânı arıyorsanız; bizi seçmeye ne dersiniz?

En özel günlerinizi hayal ettiğiniz düğünün de ötesine taşıyor, sağladığımız avantajlarla fark yaratıyoruz. Sadece düğün değil nişan, söz, nikâh, kına, kurumsal etkinlikler olmak üzere birçok davette de hizmet veriyoruz. Profesyonel ekibimiz deneyimli olduğu için tüm organizasyon türlerine hâkim.

Düğün törenlerinde sağladığımız hizmetler ise şöyle;

-Davetli sayınızı öğrendikten sonra oturma planı oluşturuyoruz. Bu düzene göre misafirlerin masalara ulaşmalarını sağlıyoruz. Özel günlerde davetlilerinizi kapıda karşılıyoruz. Burada ikramlarda bulunuyor, yardımcı oluyoruz.

-Nikâh masanız tüm misafirlerinizin görebileceği bir konumda yer alıyor. Üstelik siz de herkesi görebilin diye bir platformun üstünde yer alıyor. Nikâh masası üzerinde konumlanan şamdan ve içek aranjmanları şıklığı tamamlıyor. Bu alanda imza atacağınız kaleme kadar düşünüyor, unutulmaz anınız bu alanda ölümsüzleşeceği için dekorasyona çok önem veriyoruz.

-Pisti bazen balonlarla süslerken bazen ise sade bırakıyoruz. Eğer eğlenceli bir konsept tercih ettiyseniz renkli çiçek aranjmanları ve tüllerle salonu renklendiriyoruz. Klasik bir düğün töreni istiyorsanız da ihtişamlı vazolar ve şamdanlarla masalarda şık bir görüntü oluşturuyoruz.

-Özenle hazırlanan masalarda gösterişli sunum tabakları ve kreatif sunumlara yer veriyoruz. Düğünleri yemekli olarak düzenleyebilir, davet menülerini zevkinize göre belirliyoruz. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde yemek listeniz için birçok alternatif sunuyoruz.

-Fotoğraf, video, müzisyen ve daha birçok hizmetle sizi buluşturuyor, kusursuz bir düğün organizasyonu için gerekli olan tüm görevleri yerine getiriyoruz.

Eğer siz de yıllar sonra bile hatırlanacak bir düğün hayal ediyorsanız; İskenderun Memo Restaurant Düğün Salonu’nu tercih edin. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mustafa Kemal Mahallesi, 575/2. Sk. No:14 31200 İskenderun, Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Memo Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.