Melodi Düğün Salonu & Organizasyon

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Melodi Düğün Salonu & Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Melodi Düğün Salonu & Organizasyon kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Melodi Düğün Salonu & Organizasyon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon düğün dışında doğum günü, sünnet düğünü, bayi toplantısı, açılışlar, kına, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Hakkında

Unutulmaz bir düğün hayalinizi gerçeğe dönüştüren Melodi Düğün Salonu Hataylıların düğün hayalini gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyor.

Melodi Düğün Salonu’na giriş yaptığınız andan itibaren ferah ve geniş bir salonla karşılaşacaksınız. Oldukça büyük bir piste sahip olduğumuzu, oturma düzeni için bu pistin çevresini düşündüğümüzü göreceksiniz. Aynı zamanda bir de balkona şahit olacaksınız. Bu balkonda sadece masa ve sandalyelerin bulunduğunu söyleyebiliriz. Gelin ve damat masasıyla orkestranın yan yana bulunduğunu ve hem eğlenceyi hem de çiftimizi rahat bir şekilde göreceğinizi söyleyebiliriz.

Ses ışık ve sahne sistemleri için en yeni teknolojileri kullandığımızı göreceksiniz. İlk danslarınızda, eğlencenin doruklarında olduğunuz anlarda ve daha nicesinde kaliteyi fark edeceksiniz.

Salonumuzun altyapısı sayesinde birçok organizasyona ev sahipliği yapabiliyoruz. Düğünleriniz dışında kına geceleri, nikâh, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, kokteyller, sünnet ve mezuniyet törenleri gibi toplu davetlerinizde sizlere ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz. Açıldığımız günden beri bunun gibi birçok özel günde yanınızda olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Tecrübelerimizden faydalanmak ve kusursuz bir düğün için doğru yerdesiniz.

Konuklarına birçok ulaşım imkânı sunan Melodi Düğün Salonu Erzin’de merkezi bir konumda faaliyet gösteriyor. Hatay’ın merkezinden farklı toplu taşıma araçlarıyla gelebildiğiniz gibi özel araçlarınızla da rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Geniş bir otopark alanımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabildiğinizi de belirtelim. Araçlarınızla otobandan kısa bir süre içinde gelebiliyorsunuz. İskenderun’a 45 kilometre, Osmaniye’ye 23 kilometre, Hatay’ın merkezine ise 15 kilometre uzaklıkta yer aldığımızı dipnot olarak söyleyebiliriz.

Sunduğumuz bu imkânlardan ve avantajlardan yararlanmak, hakkımızda detaylı bilgi almak ve Melodi Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler Mahallesi, 31960 Erzin/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Melodi Düğün Salonu & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.