Maydanoz Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Maydanoz Düğün Salonu - Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Maydanoz Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Maydanoz Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Maydanoz Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Maydanoz Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Maydanoz Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Maydanoz Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Maydanoz Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Maydanoz Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Maydanoz Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Maydanoz Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, nişan, kurumsal etkinlikler, kına, parti ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Maydanoz Düğün Salonu Hakkında

Kimi gelin adayları kalabalık kına geceleri hayal ederken kimi gelin adayları ise aile arasında bir törenle düğün öncesinde stres atmak istiyor. Bizi dilediğiniz organizasyon için tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz, profesyonel hizmet anlayışımız ve daha fazla sizi bekliyor.

Eğer siz de kına geceleri için bizi tercih etmek isterseniz Maydanoz Düğün Salonu İskenderun adresinde sağladığımız hizmetlerden bahsedelim.

Açık ve kapalı olmak üzere iki kına alanımız mevcut. Yaz gelinleri için çimenlerin üzerinde bir kına gecesi düzenleyebiliyorken kapalı alanda kına gecesini düzenlemek isteyenler için salonumuzu tavsiye ediyoruz. Her iki alanda da özel fırsatlar sunuyor, profesyonel ekibimizin ilgisiyle başınızı döndürüyoruz. Tüm istekleri yerine getirmek için aralıksız çalışıyor, tüm süreci beraber yönetiyoruz. Kına geceniz için beraber bir konsept belirliyor, bu konsept doğrultusunda mekânın tasarımını değiştiriyoruz.

Son teknolojiye sahip sahne ve ses sistemleriyle birlikte kına gecesinin en iyi ve eğlenceli etkinlik olarak hatırlanmasını sağlıyoruz. En özel ve zevkinize uygun müzikler için profesyonel bir orkestrayla çalışıyoruz. Kına gecesine uygun şarkı ve türküleri seslendiriyorlar. Repertuarları da oldukça geniş.

Bu özel günde profesyonel bir organizasyon firmasıyla anlaşabilir, pistimizde beraber dans edebilirsiniz. Tabii ki birçok çözüm ve iş ortağımız bulunuyor. Tüm isteklerinizi beraber de gerçekleştirebilir, unutulmaz bir gecesine sahip olmanızı sağlayabiliriz.

Kına geceniz için kına tahtı, mumu, gülü, nedime minderi, bindallı, kaftan konusunda da destek olabiliriz. Beraber çalıştığımız birçok firma sayesinde özel gününüzü daha da güzel hale getiriyor, en güzel aksesuarlarla kına mekânımızı donatıyoruz.

Fotoğraf sanatçımızda en özel anları ölümsüzleştiriyor, bir an olsun yanınızdan ayrılmıyor. Davetlilerin giriş anından itibaren gün kayıt altına alınıyor, gecenizi tekrar tekrar izleme şansı sunuyoruz. Dilerseniz dışarıdan bir fotoğrafçıyla da çalışabilir, çekimler için anlaşabilirsiniz.

Sizin için özel hazırlanmış bu gecede özel bir ilgiyle kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. Bizimle iletişim kurmak için yapmanız gereken sayfa üzerinde yer alan Maydanoz Kır Düğün Salonu iletişim formunu doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yunus Emre Mah 277 Sk. 31200 İskenderun, Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Maydanoz Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.