Düğün Salonları Hatay

Kuzenler Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  60.000 - 80.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kuzenler Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur

Kuzenler Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kuzenler Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kuzenler Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kuzenler Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kuzenler Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta içi yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır. Kuzenler Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta sonu yemeksiz ise 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.

Kuzenler Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kuzenler Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kuzenler Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kuzenler Düğün Salonu düğün dışında baby shower, sünnet düğünü, kına, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, parti, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Kuzenler Düğün Salonu Hakkında

Mutluluğunuzu taçlandırmak için Hatay’ın gördüğü en güzel düğün organizasyonunu gerçekleştirmek istiyorsunuz fakat mekân arayışı konusuna karar veremediniz mi?

Bu arayışınızı sonlandıracak ve yıllardır hayalini kurduğunuz düğünü sizin için en ince ayrıntısına kadar büyük bir titizlikle organize edecek Kuzenler Düğün Salonu ile tanıştıralım sizi…

Antakya’da 2017 yılında kurmuş olduğumuz düğün salonumuzda bugüne kadar birbirinden özel çiftlerimizin mutluluğuna tanıklık ettik. Müşteri memnuniyetini kendimize misyon edindiğimiz için var gücümüzle çiftlerimizin düğün günlerini itinayla gerçekleştiriyoruz. Hatay düğün salonu denildiğinde akla ilk gelen Kuzenler Düğün Salonu olarak, karşılıklı güven ilişkisi geliştirdiğimiz tüm çiftlerimizin, değerli günlerini ileride mutlulukla hatırlamalarını sağlamak için organizasyon sorumlularımızla birlikte var gücümüzle çalışarak yerine getiriyoruz.

Şehir merkezine yakın olan konumu itibariyle ulaşımın oldukça kolay olduğu mekânımızda, içeriye girdiğiniz ilk andan çıkış yapacağınız son ana kadar doyasıya eğleneceğiniz bir ortamı size armağan ediyoruz. Masa ve sandalyeleri alana en uygun şekilde yerleştirdikten sonra beyaz ve altın sarısı tonlarla süslüyoruz. Ayrıca kırmızının zarafeti ile de son dokunuşlarımızı yerine getiriyoruz. Salonumuz içerisinde kullandığımız kaliteli ses sistemleri ve sahne ışıklarıyla da değerli misafirlerinizle doyasıya eğleneceğiniz bir geceyi inşa ediyoruz. Eğlencenizi iki katına çıkarmak için de; davul ve zurna eşliğinde düğünlerin klasikleşen eğlencesini sizinle paylaşıyoruz. Salondaki alanımız geniş olduğu için hem ferahlık hissedecek hem de rahatlıkla hareket edip doyasıya dans edebileceksiniz. Yaz kış hizmet veren salonumuzda, deneyimli ve sıcak kanlı çalışanlarımız ile yaklaşık 500 ila 750 davetliye eş zamanlı olarak kusursuz hizmet sağlıyor, isteklerini zamanında yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Düğünlerin olmazsa olmazı pastalarınızı da tarzınıza en uygun şekliyle dizayn ederek beğenilerinize sunuyoruz. Pastalarımızın boyutunu, isteğe bağlı olarak 10 kata kadar çıkartabiliyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınız bir akşamı size yaşatmak tek amacımız ve bu anlayışla yanınızdayız. Değerli çiftlerimiz için hazırladığımız kampanyalardan haberdar olmak ve bizimle iletişime geçmek için yapmanız gereken tek şey, sayfanın üst kısmında bulunan bilgilendirme formunu doldurduktan sonra ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Gültepe Mahallesi

 • Haritadaki Konumu

  Kuzenler Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.