Düğün Salonları Hatay

Gürkan Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gürkan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL

Gürkan Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gürkan Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gürkan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gürkan Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Gürkan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Gürkan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Gürkan Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gürkan Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Gürkan Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gürkan Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, nişan, kına, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

75-100

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Gürkan Düğün Salonu Hakkında

1990 yılından beri düğünlerinizi yenilikçi ve modern bir bakış açısıyla gerçekleştiriyoruz. Bu güzel gününüzde gerekli olan bütün hizmetleri tarafımızca karşılıyor, sizin için bir düğün salonundan daha fazlası oluyoruz. Davetlerinizin noksansız bir biçimde devam etmesi için profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Gürkan 2 düğün salonu Antakya’da çiftlerimize olağanüstü bir gün geçirmeleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Davet Alanları

Mekanımızda 400 ila 500 kişiye kadar hizmet verebildiğimiz 1 kapalı alan mevcut. Yüksek tavanlı salonumuz, led ışıklar ve aydınlatmalar ile modern ve ferah bir atmosfer yakalıyor. Salonumuzun ortasında bulunan geniş dans pisti, romantik danslarınızı son derece samimi bir atmosfer içinde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Üstelik geniş kapasitemiz sayesinde sadece düğünlerde değil diğer etkinliklerde de yanınızda oluyoruz.

Dekorasyon

Salonlarımızda kırmızı, altın ve beyaz gibi asaleti temsil eden renkler kullanıyoruz. Kırmızı halılarla süslediğimiz zeminimiz, konuklarınızı karşılıyor. Üzerlerine beyaz örtü serdiğimiz yuvarlak masalarımızı tiffany model sandalyelerle çerçeveliyoruz. Tavandan altın rengi led ışıklar sarkıtıyor, rüya gibi bir atmosfer elde ediyoruz. Dekorasyonda konsepte uygun renkte tül ve çiçek detaylarından yararlanarak son dokunuşlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Hizmetler

Hatay Antakya Gürkan Düğün Salonu’nda aklınıza takılan tüm soruları cevaplandırdığımız danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Salonlarımızda temiz hava sirkülasyonu ile klima hizmeti sağlamaktayız. Müzisyenlerimiz için sahnemiz, dijital ortamdan sağlanacak müzikler için ise buna uygun müzik sistemimiz mevcut. Sürecin tamamını organizasyon sorumlumuzla birlikte yürütüyor, hiçbir noktanın eksik olmamasını sağlıyoruz. Konsept konusunda sizi dinliyor ve hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Yemekli düğünlerinizde size çeşitli menü imkanları sunuyoruz. Dilerseniz menü içeriğinin tamamına kendiniz karar verebilirsiniz. Bu durumda yemek listesini çıkartırken size yardımcı oluyor, planlama noktasında hiçbir eksiklik oluşmamasını sağlıyoruz. Dilerseniz bizim menülerimizden faydalanabilir, leziz ana yemek, meze ve ara sıcaklarımızı konuklarınıza sunabilirsiniz. Sunum tabaklarımız, profesyonel servis personellerimiz tarafından kusursuz bir biçimde hazırlanmakta.

Gürkan Düğün Salonu’nda sektör deneyimimiz sayesinde düğününüzün tüm detaylarıyla ilgileniyoruz. Profesyonel bir hizmet sunuyor, isterseniz size her adımda danışmanlık yapıyoruz. Siz de eşsiz hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey iletişim adreslerimiz aracılığıyla bize ulaşmak. Dilerseniz yan tarafta yer alan iletişim formunu doldurabilir, profesyonel ekibimizden Hatay Antakya düğün salonu fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Esenlik Mah.S.şah.Cad.No:26

 • Haritadaki Konumu

  Gürkan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.