Gözde Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gözde Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Gözde Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL

Gözde Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gözde Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gözde Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Gözde Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Gözde Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Gözde Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gözde Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gözde Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gözde Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, kına, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, parti ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Gözde Düğün Salonu Hakkında

hazırlıklar yapan bir ekip ile çalışıyoruz! Evlilik sürecinizin tamamında yanınızda olarak dostlarınızla kaliteli zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Üstelik söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınız için farklı konseptler hazırlamak konusunda da son derece özenli davranıyoruz... Gecenizi tasarlamak için neler mi yapıyoruz?

Size özel bir düğün organizasyonu için önceliğimiz isteklerinizi belirlemek oluyor! Bu yüzden fikir alışverişleri ve detaylı planlamalar yapıyoruz. Organizasyon sorumlumuzdan ve çözüm ortaklarımızdan destek alarak hazırlık sürecini profesyonel bir şekilde yürüyoruz.

Davetli sayınıza göre hazırlık yapmaya başlıyoruz. Çünkü bütçe hesaplamalarınızı kişi başı hizmetler üzerinden değerlendiriyor, istediğiniz hizmetler dahilinde bir düğün paketi oluşturuyoruz. Düğün paketlerimizde yer alan hizmetler:

Gelin yolu, nikah masası ve davetli masaları ile şık bir görünüm elde ettiğimiz salonumuzda beyaz ağırlıklı dekorasyonlar tercih ediyoruz. Bu sayede istediğiniz konsepte uygun dokunuşlar yaparak gecenizin kusursuz bir ortamda geçmesini sağlıyoruz.

Menü tadımları düzenliyor, damak zevkinize ve bütçenize göre tercihler yapabilmenizi sağlıyoruz. Yemekli ve ikram menüler ile düğün pastanızı konuklarınızın beğenisine sunuyoruz.
Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerle oturma düzeninde 800 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Geniş ve ferah salonumuzda konuklarınıza rahat hareket edebilecekleri alanlar ve gece boyunca dans edebilecekleri bir dans pisti de ayırabiliriz. “Yaz aylarında kapalı bir salon tercih etmek beni endişelendiriyor!” diyenlerden misiniz? Endişelenmeyin! Salonumuz dört mevsim iklimlendirme ve havalandırma sistemleri ile donanımlı bir şekilde tasarlanıyor. Salon akustiği ve fotoğraflarınızdaki görüntü kalitesi de düşünülüyor; ses, ışık ve sahne sistemleri de özel olarak kuruluyor.

Size de dostlarınız ile gecenin, müziğin ve yöresel tatların zevkini çıkarmak kalıyor...

Hizmetlerimizden yararlanmak için, sayfanın üst kısmında yer alan Gözde Düğün Salonu Antakya iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Bostancık Mah. Bostancık Cad. No: 5 Defne/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gözde Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.