Beyaz Saray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beyaz Saray Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Beyaz Saray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Beyaz Saray Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Beyaz Saray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz Saray Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz Saray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Beyaz Saray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Beyaz Saray Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Beyaz Saray Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Beyaz Saray Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyaz Saray Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, kına, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Beyaz Saray Düğün Salonu Hakkında

Hatay’da gerçekleştireceğiniz düğününüzü düzenleyeceğiniz istediğiniz konseptleri hayata geçirebilecek bir mekân mı arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise doğru sayfadasınız! Yıllardan beri en güzel günlerinizde düzenlediğiniz davetlere ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Hatay Arsuz Beyaz Saray Düğün Salonu’nda en önem verdiğimiz şeylerden biri düğününüze katılan misafirlerinizin memnuniyeti. Gece sonunda tüm misafirlerinizi mutlu bir şekilde evlerine yolcu etmek amacıyla güler yüzlü ekibimiz tüm isteklerinde yanlarında oluyor. Üstü açılıp kapanabilen salonumuzda farklı hava koşullarına uygun etkinlikler düzenleyebiliyoruz.

Düğününüz öncesinde organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek tüm planlama sürecinde yardımını isteyebilirsiniz. Düğününüzü nasıl bir ortamda hayata geçirmek istediğinizi bize anlattığınız takdirde bu ambiyansı hayata geçirmek adına mekânımızda çeşitli düzenlemeler yapabiliriz. Örneğin davetinize katılacak konuk sayınıza göre mekânımızda özel oturma düzenleri ayarlayabiliriz. Ailesi ile beraber gecenize katılan konuklarınız için özel aile masaları kurabileceğimiz gibi daha kalabalık grupların bir arada oturmasına imkân sağlayan oturma düzenleri de yapabiliyoruz. Masa ve sandalyelerimizde genellikle sadeliğin ve masumiyetin rengi beyazı tercih ediyoruz. Ancak beyaz rengin yanında masadaki ve sandalyelerdeki çeşitli süslemelerde isteğinize göre farklı renkler kullanarak kişiselleştirilmiş bir ortam yaratabiliriz. Düğününüzü yemekli olarak düzenlemek isterseniz organizasyon sorumlumuz ile planlayacağınız bir tarihte mekânımıza gelerek menü tadımlarına katılabilirsiniz. Bu tadımlarda geleneksel Anadolu mutfağından Ege ve Akdeniz mutfağına kadar uzanan geniş bir yelpazede pek çok lezzet arasından damak zevkinize en uygun yemekleri tercih edebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile ortak bir gelecek için ilk adımlarınızı atacağınız unutulmaz gecenizi Beyaz Saray Düğün Salonu’nda gerçekleştirmek istiyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan Beyaz Saray Düğün Salonu iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla avantajlı fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Karaağaç Mahallesi, Deniz Cad. No:27, 31290 İskenderun/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beyaz Saray Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.