Alyans Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Alyans Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Alyans Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Alyans Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Alyans Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Alyans Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Alyans Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Alyans Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Alyans Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alyans Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, kına, nişan, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Alyans Düğün Salonu Hakkında

Kalabalık bir aileniz var ve dostlarınızın tümünü de düğünüze davet etmek mi istiyorsunuz! Öyleyse Alyans Düğün Salonu Antakya’da sizin için benzersiz bir tercih olacak!

Profesyonel ekibimiz bütün konuklarınızla aynı özende ilgilenecek ve davetleriniz boyunca sizi en iyi şekilde ağırlayacak. Kaliteli hizmet, özverili ve disiplinli çalışma sistemlerimiz sayesinde her detayı ile tasarladığımız geceyi eksiksiz kılacağız! Kendimize güvenimiz ve iddialarımızın sebebi; yılların verdiği tecrübe. Ayrıca sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler sayesinde mutlu çiftlerimiz bizi tercih ederken referansınız olabilir…

Alyans Düğün Salonu ailesi olarak sunduğumuz hizmetlerden ve düğününüzü nasıl tasarladığımızdan da bahsetmek isteriz! Özel gecenizi unutulmaz ve yıllarca anlatılacak kılmak için detaylara özen gösteriyoruz. Bu yüzden davet alanını konuklarınız için düzenlemekle kalmıyor, şıklığı ile fark yaratan aksesuar ve dekorlara da yer veriyoruz. Beyaz ve krem renk tonlarını ağırlıklı olarak kullanıyor, şıkır şıkır şamdanlar ve masa çiçekleriyle sade bir şıklık sağlıyoruz.

Davet menülerinizi hazırlıyor, konuklarınıza Antakya düğün salonları arasında sıklıkla tercih edilen menüleri sunuyoruz. Farklı menü alternatiflerimiz, ikram seçeneklerimiz ve düğün pastası alternatiflerimiz de var.

Sunduğumuz hizmetlerin yer aldığı, geniş kapsamlı düğün paketlerimiz bulunuyor. Arzu ederseniz yemekli veya ikram menülerin yer aldığı paketlerle davetlerinizi düzenleyebiliyor ve değişiklikler de talep edebilirsiniz. İstediğiniz her şeyin gerçek olduğu geceye hazır mısınız? Evlilik süreci boyunca yanınızda olarak; söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için biz hazırız!

Keyifli anlarla mutlu bir başlangıç için ilk dansınızı yapmak üzere sizi dans pistine davet ediyoruz…

Siz de sayfanın üst kısmında yer alan Alyans Düğün Salonu bilgilerini kullanarak veya formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Form aracılığıyla iletişime geçmek isterseniz “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Narlıca Mah. Çevre Yolu Araç Muayene İstasyonu Yanı Antakya/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Alyans Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.