Aksan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Aksan Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Aksan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Aksan Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Aksan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Aksan Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Aksan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Aksan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Aksan Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aksan Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Aksan Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aksan Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, kına, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, nişan ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Aksan Düğün Salonu Hakkında

En özel davetlerinize ev sahipliği yapmak üzere Aksan Düğün Salonu Antakya’da hizmetinizde!

Arzu eden çiftlerimize evlilik sürecinin en başından itibaren destek oluyoruz. Söz, nişan, kına gecesi, nikâh töreni ve düğün organizasyonlarınızı tasarlıyoruz. Bunun için yanınızda olan profesyonel bir ekibimiz var. Kalabalık ekibimizde davetlerinizi eksiksiz kılacak; organizasyon sorumlusu, mutfak ekibi, hizmet personelleri gibi farklı birimlerde çalışan arkadaşlarımız yer alıyor.

Ekibimiz hazırlıklara Hatay Aksan Düğün Salonu’nda düzenlediğimiz görüşmelerle başlıyor. Organizasyon sorumlumuz eşliğinde yapılan görüşmelerde, salonumuzu da geziyor düzenlemeler hakkında da konuşuruz. Aldığımız kararlar ışığında davetleriniz için planlamalar ve görev paylaşımları yapıyoruz. Siz hazırlıklarınızı tamamlarken biz de salonumuzda istediğiniz hazırlıkları tamamlıyoruz. Bunun için öncelikle davet alanını düzenliyoruz. Dikdörtgen masalarla salonumuzda rahatlıkla hareket edebileceğiniz bir alan sağlıyoruz.

Konuklarınızı ferah bir atmosfer ağırlamak konusunda özenli davranıyoruz. Geniş bir dans pisti, sahne ve nikâh masası bölümü de ayırıyoruz. Biliyoruz ki nikâh töreninizin ardından bütün dostlarınız ve ailenizle dans etmek isteyeceksiniz. Bu yüzden sahnede yerini alan müzisyenlerimiz hafif müzikle konuklarınızı ağırlamaya başlayacak. Gecenin devamında siz dans pistine çıkacağınız zaman ilk dans parçanız çalacak ve repertuarlarımızda yer alan şarkılarla kesintisiz eğlence başlayacak.

Davetlilerinizi ağırlarken ikramlar da sunuyoruz. Tercihini yaptığınız lezzetler konuklarınızın beğenisine sunulacak. Düğün menülerimizde bulunan; çerez, kuru pasta, aperatifler ve meşrubatlardan bütçenize uygun olanları seçebilirsiniz. Ayrıca karşılama töreni esnasında sunmayı istediğiniz ekstra ikramlar varsa bu konuda da ekibimizi bilgilendirmelisiniz.

Biz Aksan Düğün Salonu ekibi olarak hazırlıklara başlamak için sizi bekliyoruz! Siz de sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Form ile iletişime geçmek isterseniz bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurmanız geri dönüş sağlanması için son derece önemli!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kavaslı Narlıca Köyü Yolu Narlıca- Antakya/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aksan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.