Zümrüt Düğün Davet

14 Yorum

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

F&E

Feyza & Emre

Düğün Tarihi: 29.05.2022Kınada Olumsuzlukları Anlattığımızda Bize Yardımcı Olup Ve Düğünümüzü Bam Başka Boyutta Çok Muhteşem Şekilde Yapıp Ve Yardımcı Olmasından Ötürü
Tüm Emekleriniz Ve İlginiz İçin Zümrüt Plaza Ve Ailesine Özellikle Levent Beye Ve Çalışanlarına Ve Ekiplerine Çok Teşşekür Ederiz.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Zümrüt Düğün Davet Fiyatlandırma

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  3.000-5.000 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  10-30 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  2.000-3.000 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  10-30 TL

Zümrüt Düğün Davet Genel Özellikler

 • Kapasite

  500-750

 • Davet Alanları

  Açık ve kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Bahçe, Çim alan, Havuz başı, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde, Yüksek tavan
 • Manzara

  Park manzaralı, Şehir manzaralı, Bahçe manzaralı

Zümrüt Düğün Davet Özellikler

 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Engelli Girişi
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Yemek Servisi
 • Catering Firması Getirme
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menülerde Değişiklik

Zümrüt Düğün Davet Sıkça Sorulan Sorular

 • Zümrüt Düğün Davet düğün fiyatları ne kadar?

  Zümrüt Düğün Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10-30 TL, hafta içi yemeksiz ise 2.000-3.000 TL aralığından başlamaktadır. Zümrüt Düğün Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10-30 TL, hafta sonu yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır.


 • Zümrüt Düğün Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Zümrüt Düğün Davet düğün için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir. Zümrüt Düğün Davet maksimum 500-750 araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • Zümrüt Düğün Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Zümrüt Düğün Davet düğün dışında parti, davet ve resepsiyon, doğum günü, sünnet düğünü, açılışlar, kına, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


 • Servis saat kaçta sona eriyor?

  23:30

Tüm Sorular

Zümrüt Düğün Davet Hakkında

1999 yılından beri düğün sektöründe kusursuz davetlere imza atan Zümrüt Düğün Davet ailesi, Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde mutlu çiftlerle buluşmaya devam ediyor. Şehitkamil düğün salonları arasında düğün başta olmak üzere kına ve bekarlığa veda, nişan gibi özel davetlerinize de ev sahipliği yapıyoruz. Açık ve kapalı alanda kusursuz hizmet sunarak yemek ve kokteyl içeren davetlerinizi mekanımızda planlamanıza yardımcı olmak için mekanımızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Davet Alanları

750 kişi kapasitemizle açık ve kapalı alanda iki farklı salon imkanı sunuyoruz. Açık havada yer alan VIP kır salon, kır düğünü isteyen çiftlerimize hitap ederken salon düğünü hayali kuranlar için de alanımız bulunuyor. Gaziantep düğün salonları içerisinde yer alan kapalı mekanda geniş dans pistimiz ve ferah atmosferimizle en rahat oturma düzenlemelerini yaparak misafirlerinizin konforlu bir eğlence geçirmelerini sağlıyoruz.

Dekorasyon

Girişte altın işlemeli kaidelerimizin üzerine renkli çiçek buketleri yerleştiriyoruz. Renkli led ışıklarla çevrili beyaz salonumuzda sade ve şık düğünlere imza atıyoruz. Beyaz napolyon sandalyelerimiz, yuvarlak masalarımız ve beyaz örtülerimizle klasik düğünlere yeni bir soluk getiriyoruz. Masalarımızda altın renkli şamdanlar kullanarak son dokunuşu gerçekleştiriyoruz. Değerli çiftimizin nikah masasının üzerinde özel tasarım, batik boyama ve renkli çiçeklerle hazırlanan tavan dekorasyonu bulunuyor.

Hizmetler

●Yemekli veya yemeksiz davetlerinizi farklı organizasyon ve catering firmalarıyla anlaşarak mekanımızda planlayabilirsiniz.
●Dilerseniz organizasyon sorumlumuz sizinle süreci en detaylı şekilde planlayarak harika bir düğün yaşamanızı sağlayabilir.
●Yemekli davetlerinizde menü tadımı yaparak lezzeleri deneyebilir ve değişiklik imkanımızdan faydalanarak düzenlemeler yapabilirsiniz.
●Özel davetlerinizde yemek servisinizi üstlenerek şık sunumlar yapıyoruz.
●Ekibimiz ışık, ses ve sahne hizmetinizle ilgileniyor. Gelişmiş teknoloji ses ve ışık sistemleri kullanarak aynı zamanda da canlı müzik hizmeti sunuyoruz. ●Sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel bir eğlence için geniş müzik arşivi bulunan DJ gibi ayrıcalıklarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Siz de Gaziantep’te sade ve şık, beyaz rengin hakim olduğu bir salon düğünü hayal ediyor, aynı zamanda da geniş çevrenizi davet ederken sorun yaşamamak istiyorsanız Zümrüt Düğün Davet sizin için uygun alan! Lezzetli menülere, deneyimli kadroya ve uzman ekipmanlara sahip işletmemizde sevdiklerinizi ağırlayabilirsiniz. Zümrüt Düğün Davet Gaziantep düğün salonu fiyatları ve daha fazla bilgiye ulaşmak için ücretsiz formumuzu doldurabilirsiniz

İletişim

 • Adres:

  İncilipınar Mah. Sabahat Göğüş Cad. Şehitkamil Kaymakamlığı Arkası

 • E-posta

  E-posta Gönder

Zümrüt Düğün Davet Düğün Yorumları (14)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

F&E

Feyza & Emre

Düğün Tarihi: 29.05.2022Kınada Olumsuzlukları Anlattığımızda Bize Yardımcı Olup Ve Düğünümüzü Bam Başka Boyutta Çok Muhteşem Şekilde Yapıp Ve Yardımcı Olmasından Ötürü
Tüm Emekleriniz Ve İlginiz İçin Zümrüt Plaza Ve Ailesine Özellikle Levent Beye Ve Çalışanlarına Ve Ekiplerine Çok Teşşekür Ederiz.

c&c

Cevri & Cevri

Düğün Tarihi: 19.06.2022Düğünümüz Güzeldi Ve Bakım Personel İkramlar Gayet İyiydi Zümrüt Düğün Davet Ekibine Hizmet İçin Teşekkür Ederiz.

Ç&Ç

Çevik & Çevik

Düğün Tarihi: 07.06.2022Yapılan Tüm Hizmetlerden Memnun Kaldık Teşekkür Ederiz

B&E

Berna & Emin

Düğün Tarihi: 06.06.2022Zümrüt düğün davet ailesi olarak Gerek Hijyen Gerek Bakım Gerek Düğünün İcra Edildiği Salon Olarak Sizlere Teşekkür Ederiz.

a&b

Ayşe & Barbaros

Düğün Tarihi: 05.06.2022Herşeyden Memnun Kaldınm Teşekkürler Gayet Güzel Oragnizasyondu

L&M

Leyla & Mustafa

Düğün Tarihi: 04.06.2022Herşeyden Memnun Kladım Herşey İçin Teşekkür Ederim.

-&O

--- & Oktay

Düğün Tarihi: 02.06.2022Öncelikle Salon Düzeni Ve Ortamı Gayet İyiydi, Ve İlgi Alaka , Personellerin Yaklaşımı Gayet Güzeldi. İkramlar Ve İçecekler Kusursuzdu.

-&M

--- & Mustafa

Düğün Tarihi: 01.06.2022Salondan Ve Personellerinden İkramlarından Çok memnun Kaldık, Teşekkür Ederiz.

s&y

Sena & Yusuf

Düğün Tarihi: 30.05.2022Herşey Çok Mükemmel Hzmet Ve ikramlar Çok İyiydi İlgilerinden Dolayı Salon perseonellerine Çok Teşekkür Ederiz

-&E

--- & Esat

Düğün Tarihi: 30.05.2022Herşey İçin Teşekkür Ederim Herşeyiyle Mükemmel Bir Salon Yeni Dizaynı İle.

K&L

Kübra & Levent

Düğün Tarihi: 26.05.2022Organizasyon Ekibinde Olan Arkadaşlar Başta Olmak Üzere Tüm İlgi Ve Alakaları İçin Teşekkürler.

Er

Ercan

Düğün Tarihi: 05.09.2015


Mekanı tercih etme nedenim kır mekanı olması ve organizasyonumuzu açık alanda gerçekleştirmek istedik, 800 kişilik bir düğündü, ikramlı gerçekleştirdik, hizmetlerinden memnun kaldık, hava koşullarını da hesaplıyınca kapalı alanı da hazır bir şekil de bekletiyorlardı. Mekanın müziklerı ve pist alanı... devamı 

Zümrüt Düğün Davet

Zümrüt Düğün Davet

Düğün Salonları

Zümrüt Plaza Ailesi Olarak Teşşekür Ederiz :)

sa

Salih

Düğün Tarihi: 07.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Mekan oldukça güzel bir mekan, Gaziantep şartlarında düşünülürse kır düğünü için hem oldukça iyi hem de fiyat olarak oldukça uygun. 550 kişilik olan düğünümüzde ikramların lezzetini pek beğenmedik daha taze olabilirlerdi. Mekan süslemeleri masa düzeni oldukça güzeldi. Fotoğraf ve orkestra hizmeti... devamı 

Zümrüt Düğün Davet

Zümrüt Düğün Davet

Düğün Salonları

Zümrüt Plaza Ailesi Olarak Teşşekür Ederiz :)

ez

Ezgi

Düğün Tarihi: 30.07.2015


Kapalı bir mekan ve 800 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik mekan oldukça sade ve şıktı.Mekanın iç alanı ferah büyük bir alandı ve misafirlerim rahat bir şekilde oturma düzenlerini sağladılar.Mekanda ikramlı bir organizasyon gerçekleştirdik mekanın kapasitesi oldukça geniş kalabalık... devamı 

Zümrüt Düğün Davet

Zümrüt Düğün Davet

Düğün Salonları

Zümrüt Plaza Ailesi Olarak Teşşekür Ederiz :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.