Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu

E-posta Gönder

Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu

Kapasite Bilgileri

Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL

Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu düğün dışında kına, baby shower, nişan, kurumsal etkinlikler, parti, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu Hakkında

Safir Hotel Gaziantep Şehitkamil’de Ender Şirketler Grubu’nun kusursuz hizmet kalitesi anlayışıyla düğünlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Otelimizin gösterişli balo salonunda gerçekleştirdiğimiz düğünlerde misafirlerimiz hem Gaziantep konukseverliği hem de yöremizin mistik havasını deneyimliyor. Bölgemizin sahip olduğu kültürü modern mimarimizle harmanlayarak en güzel anlarınıza ortak oluyoruz. Mutfağımızdaki lezzetler ve özel hizmetlerimizle evlenecek çiftlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya bekliyoruz.

Davet Alanları

En özel düğünlere imza attığımız İpekyolu Balo Salonu’muzdaki yemekli davetlerinizde 300 kişiye hizmet verebiliriz. Salonumuzun ışıklandırması ve yüksek tavanı sayesinde konforlu bir ortam hazırladık. Sahne, ses ve diğer tüm teknik ekipmanlarımız üstün kalite donanıma sahip. Tavanımızdaki LED ışıklandırma özellikle geniş dans pistinde renkli anlar yaratıyor. Gelin ve damat masasımız ise salona hakim.

Dekorasyon

Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu’ndan gerçekleştireceğiniz düğünlerde ister klasik isterseniz de modern bir süsleme yapabiliriz. Masa düzenimizde yuvarlak masalar ve rahat sandalyeler kullanıyoruz. Masa ve sandalye giydirmede rengarenk tüller ve kumaşlar, masalarda ise gold şamdanlar, taşlı mumluklar ve yine gold suplalar sunuyoruz. Dilerseniz dışarıdan farklı organizasyon firmalarıyla çalışarak istediğiniz konsepti yaratabilirsiniz.

Hizmetler

Safir Hotel Gaziantep düğün salonumuzda masa süsleme, masa ve sandalye giydirme, müzik, DJ, ışık, ses ve sahne hizmeti gibi ayrıcalıklar sunuyoruz. Gelin ve damat hazırlık odamız konforlu. Misafirleriniz vale hizmetimiz sayesinde rahat bir ulaşım sağlıyor. DJ, müzik ve özel şovlarımıza size özel organizasyon sorumlumuzla birlikte karar veriyorsunuz. Fotoğraf çekimi hizmetimiz de var. Dilerseniz dışarıdan profesyonel bir fotoğrafçı da getirebilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Tüm yemekli ve kokteyl menülerimiz özenle A’la Carte Restoran’ımızda hazırlanıyor. Mutfağımızda profesyonel bir aşçı ekibimiz var. Yemekli menülerde özellikle yöresel lezzetlerimize, ayrıca Türk ve dünya mutfağından çeşitli tadlara yer veriyoruz. Düğün öncesinde tadım yapmaya gelerek menülerde değişiklikler talep etmeniz mümkün. Alkollü içecek servisimizin yanı sıra, sıcak ve soğuk ikramlarımız da bulunuyor.

Büyülü ambiyansımız ve gösterişli dekorasyonumuz sayesinde Gaziantep en güzel düğün salonu alternatiflerinin başında geliyoruz. Eğer siz de düğün gecenizin her anını doyasıya yaşamak ve misafirlerinizi kusursuz bir hizmetle ağırlamak istiyorsanız, gelin siz de Safir Hotel farkını yaşayın. Siz isteyin biz gerçekleştirelim. Düğün paketlerimiz ve balo salonumuza dair detayları öğrenmek için ücretsiz formumuzu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Müdürü

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Kayaönü Mah. No:38 (İpekyolu Üzeri) Şehitkamil/ Gaziantep

 • Nasıl gelinir?

  İpek yolu üzerinden toplu taşıma araçlarıyla otelimize rahatça ulaşabilirsiniz.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Safir Hotel İpekyolu Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.