Kalender Plaza*

Kalender Plaza
1000 Kişilik yemek düzeni, 2000 kişilik kokteyl düzeni ayrıca 400 ve 200 kişilik toplantı salonlarımız mevcut olup; dekorasyon, ışık ve ses sistemi, profesyonel servis ekibi menü ve sunumlarla;

Düğün, nikah, nişan, kına gecelerinizi, pazar günleri sizlere özel açık büfe kahvaltılarınızı, romantik müzik eşliğinde nefis akşam yemeklerinizi, mezuniyet balosu, doğum günü kutlamalarınızı, bayi toplantıları ve seminerlerinizi, kongre, konferans ve fuar organizasyonlarınızı, star konserleri ve profesyonel ziyafetlerinizi, iftar yemekleri ve davetlerinizi daha etkin, daha hızlı ve daha profesyonel yaşayabileceksiniz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (11)

+ Yorum Yaz
E&M Ece & Mehmet Düğün Tarihi: 23/03/2016

Geçen haftaydı düğümüz ve açıkcası benim endişelerim vardı mekanla ilgili fakat gördüm ki yılların verdiği bi tecrübeyle olsak gerek sıfır hata ile eşsiz bi düğün yaşattılar bana.Özellikle şef Ayhan beyin güleryüzlü ve anlayışlı hizmeti için çok teşekkür ederim.Benim puanım 10/10

MU mustafa Düğün Tarihi: 26/09/2015

Mekanın yetkili ve çalışanlarından oldukça memnun kalmış olmamıza karşın sürekli bahşiş istenmesini çok olumlu karşılamadık, bu durumunda iyileştirilebilir bir durum olduğunu düşünüyorum. konum olarak anayol uzerinde rahat ulaşılabişlir bir mekan otoparkı var ancak gelin ve damat girişi için otopark tyapılmamış aracımızı anaol uzerinde bırakmak zorunda kaldık, ikramlı olan organizasyonumuzda ikramların görselliği gayet güzeldi. salon güzel bir salon memnun kaldık.

HA harun Düğün Tarihi: 26/09/2015

kapalı bir mekan kaliteli hizmet aldım ve gayet memnun kaldım havalandırma klima mevcuttu ferah bir mekan orkestra ve ışıklandırma gayet iyidi ikramlı bir organizasyondu ikramlar iyidi konuklarım memnun kaldı yetkili ve ilgili kişilerden memnun kaldım ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut bu mekanın pist alanı kolonsuz ve rahat gelin odası temiz ve konforlu tercih sebebim kaliteli bir mekan nezih bir mekan olduğu için :))

ME Mehmet Düğün Tarihi: 29/08/2015

Mekanın en önemli özelliği kolonsuz olması ve havalandırma sisteminin killer şeklinde olmasıydı.Böylelikle hiç terlemedik mekanda.Salon düğünü yaptık ve salonda dediğim gibi kolon olmadığı için gayet rahat geniş ve ferahtı.1100 kişilik bir düğün yaptık ve ikramlı oldu.Garsonlar her masaya tam anlamıyla yetişemediler kalabalık düğün olduğu için ama yinede bu sorun olmadı.

AY aynur Düğün Tarihi: 14/08/2015

Burdayı daha önce evlenen tanıdıklarımdan görüp beğenmiştim bu yüzden burayı tercih ettim. Özellikle mekanda gelin damadın giriş yapığı merdivenler çok hoşuma gitti. 400 kişiydik mekana da oldukça rahat ettik pistin genişliği havalandırma iyiydi. Organizasyon öncesinde firmayla anlaştığımız bütün sözler tutuldu.yemekler oldukça lezzetliydi. Toplu taşıma ile de ulaşılıyor zaten tek yol üzerinde.

MU Mustafa Düğün Tarihi: 02/08/2015

Mekanı konuklarıma yakın ve ulaşımı kolay olduğu için tercih ettim.500 kişilik ve kapalı alanda oldu kapalı alan olmasına karşın herhangi bir havalandırma sorunu yaşamadık. Firma ile başta ne konuştuysak o oldu sözlerinin dışına çıkmadılar fotoğraf ve orkestra mekana aitti. Gaziantep'de evleneceklere tavsiye ederim.

HA hasret Düğün Tarihi: 30/07/2015

Düğün organizasyonalrı için tek kelimeyle antepte bulunan en iyi mekanlardan birisi ve ideal bir mekan pist alanının genişliği kolonların vs olmayışı görüntü açısının güzelliği ve diğer düğüns aloanlrındaki gibi bir oturma düzeninin olmayışı yani biri bir uçta diğer davetlim ise bir uçta değildi sıcak samimi bir ortamdı.Gelinin ve damatın girişi çok güzeldi görsellik açısından gelin yolu olsun kapı açılmadan önce bizimle devamlı ilgilenen elemanın bizi yönlendirmesi merdivenlerden inilme şekli konsepti çok güzeldi en çokta bunu beğenmiştim zaten antepteki bütün düğün mekanalrının gerçekleştirilmiş olduğu mekan ve bende bir düğün organzizasyonuna şahit olmuştum ve o esnada karar evrmiştim servis olsun hizmet kalitesi yaklşımalrı görsellik süslemelr vs herşeyinden memnun kaldıüğım için değerlendirdim ve herkesede tavsiye etmiştim görenlerin beğendiği bir mekan gercektende.400 kişlik ikramlı bir düğün organziasyonu gerçekleştirmiştim mekan kapalı bir düğün salonu.Gelemeyecek misafirlerimiz içinde servis tutmuştuk ama toplu taşımaylada ulaşımınızı rahat sağlayabileceğiniz bir güzergahta zaten herkesin bilmiş olduğu bi mekan kesinlikle herkese tavsiye ederim düğün mekanalrı içinde en iyi hizmte ve görselliği sunan bir mekan.

FE Ferhat Düğün Tarihi: 27/07/2015

800 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik biz. Mekan köklü ve eski bir işletme olduğu için daha önceden mekand abulunma fırsatım oldu hatta arkadaşlarımdan bazıları burada gerçekleştirdi düğünlerini bu yüzden bizde beğendiğimiz için burayı tercih ettik. Görsellik bakımından da hizmet kalitesi bakımından da iyi ve başarılı bir mekan.

MU Mustafa Düğün Tarihi: 07/06/2015

Antep'in en büyük düğün mekanı.Bu kadar büyük bir mekan yok zaten . 1000 kişilik bir davetti ikramlı gerçekleştirdik düğünü tzaeydi memnun kaldık . Fotoğraf ,süsleme mekana aitti orkestrada vardı ama biz tercih etmedik. Fiyatı çok uyugun diyemiycem ama çok pahalıda değildi. Kesinlikle alınan paranın karşılığın veriyorlar. Tavsiye ederim .

MU MUHARREM Düğün Tarihi: 03/02/2015

mekan dörtdörtlük herşeyi çok güzel biz tasavvuf ekibi getirdik salona müzik sistemleri sınıfta kaldı

EM emre Düğün Tarihi: 12/09/2014

Çok iyi bir mekan zaten Antep'in en iyi mekanları. Herşey dört dörtlük gelişti sorunsuz bir şekilde. Merdivenlerden aşağıya iniş sağlanıyor kapıdan girmiyordunuz bu da bizim hoşumuza gitmişti. Slayt gösterisi sağlamıştık ve balonlar süslemeleri çok güzeldi. Kokteyller olsun düğün dansı sergiledik eşimle birlikte özel eğitim almıştık bunun içinde. Çalısanlar iyiydi surekli garsonlar yanımıza gelip bahsis vs die tututrmuyo hiçbir garson gelip makas parası kapı parası vs demedi bir saygısızlık yapmadılar biz gönlümüzden koptu zaman bahşisimizi verdik ulaşımımız gayet rahattı misafirlerimizde bizde bir sorun yaşamadan ulaşımımızı rahat sağladık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Kalender Plaza ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kalender Plaza hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap