Hollywood Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hollywood Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Hollywood Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Hollywood Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hollywood Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Hollywood Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Hollywood Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Hollywood Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Hollywood Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hollywood Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hollywood Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hollywood Düğün Salonu düğün dışında nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, piknik, mezuniyet törenleri, kına, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Hollywood Düğün Salonu Hakkında

Şimdiye kadar 17789 düğün yaptık. Her düğünümüzden memnun ayrılan binlerce çiftlerimizin verdiği güvenle 27 yıldır kendimizi her geçen yenileyerek yolumuza devam ediyoruz.

Düğünlerinizde yemekli, yemeksiz seçeneklerimizle hizmet veriyoruz. Yazlık ve kışlık olmak üzere iki salonumuz bulunuyor. 900 Kişilik ağırlama kapasitemizle kış salonumuzda kalabalık düğünleriniz için ideal salon olarak faaliyet gösteriyoruz. Yazlık salonumuz da 400 kişilik ağırlama kapasitemiz bulunuyor. Konuk sayınıza göre istediğiniz salonu seçebilirsiniz. Salonumuz Gaziantep’in merkezi noktasında olup, konuklarınızın şahsi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşmalarına olanak sağlamaktadır.

Hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle düğünlerinizdeki mekân giydirmelerini sizin isteğinize göre yapıyoruz. Düğünden önce sizin istek ve beklentilerinizi anlayıp buna göre masa ve sandalye süslemeleri yapıyoruz. Her şeyi size özel olarak hazırlanıyoruz.

Yemekli düğünlerinizde yemek menünüzü yine sizin tercihlerinize göre hazırlıyoruz. Düğün pastanızı seçiyoruz ve konuklarına yapacağımız ikramlara karar veriyoruz.

Düğün salonumuzun içinde bulunan Hollywood Düğün Salonu Kuaförü, düğün öncesinde saç ve makyajınızı yapmak için hazırda bekliyor. Son hazırlıklarınızı rahatça ve strese girmeden yapabilirsiniz.

Yine düğün salonumuzun içinde bulunan Hollywood çiçekçilik ile tüm organizasyonlarınızda çiçek ile ilgili sorununuz kalmasın istiyoruz.

En özel gününüzde fotoğraf karelerinizi Hollywood fotoğrafçılık adına çekimlerini yapıyoruz. Unutulmayacak anlarınızı ölümsüzleştiren ekibimiz, her anınızda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyor.

Özgürce dans edebileceğiniz geniş pist alanımızla size hizmet veriyoruz. Sevdiklerinizle doyasıya eğlenebileceğiniz bu alanda, en özel gününüzün tadını sonuna kadar çıkarma fırsatını yakalayacaksınız.

Gaziantep Hollywood Düğün Salonu canlı izle özelliğimizle düğününüze gelemeyen konuklarınıza kesintisiz izleme olanağı sağlıyoruz.

Siz de daha fazla bilgi edinmek ve Gaziantep Hollywood Düğün Salonu fiyatları‘nı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En özel gününüzde yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    İstasyon Meydanı Lojmanlar Cad. Şoförler Odası Yan Tarafı Şehitkamil

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hollywood Düğün Salonu Yol Haritası

Hollywood Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Eylem & İshak

Düğün Tarihi: 26.08.2015


Orta dereceli bir ailenin tercih edebileceği bir mekan.Biz mekanda nikah sonrası kutlama yaptık yaklaşık 100 kişilik.İkramlarımızı kendimizi dışardan sağladık.Müzik grubu sıradan bir müzik gurubuydu yani yeteri kadar eğlendiremediler.Genel anlamda bir sıkıntı yaşamadık zaten fiyatıda uygun olduğu... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.