Gaziantep Polis Evi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gaziantep Polis Evi
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gaziantep Polis Evi Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Gaziantep Polis Evi Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gaziantep Polis Evi Sıkça Sorulan Sorular

Gaziantep Polis Evi düğün fiyatları ne kadar?

Gaziantep Polis Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Gaziantep Polis Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Gaziantep Polis Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gaziantep Polis Evi 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gaziantep Polis Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gaziantep Polis Evi düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, açılışlar, nişan, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Gaziantep Polis Evi Hakkında

Düğününüz için kaliteli hizmet veren, uygun fiyatlı bir mekân mı arıyorsunuz? Gaziantep Polis Evi Düğün Salonu olarak bu isteğinize kulak veriyor ve en özel gününüzde ev konforunda bir düğün günü geçirmeniz için sizi davet ediyoruz. Kolay ulaşım alternatiflerimizle konuklarınız salonumuzu rahatlıkla bulabilir.

Düğününüz için hangi hizmetleri veriyoruz?

400 Kişilik ağırlama kapasitesine sahip mekânımızda mevsim şartlarına ayak uyduracak şekilde dizayn edilmiş açık ve kapalı alanlarımız bulunuyor. Dilediğiniz yeri seçme hakkına sahipsiniz. Seçtiğiniz alandaki masa ve sandalye yerleştirmelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yapıyoruz. Dilediğiniz konsepte mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz. Her aşamada fikrinizi alıyor, sizin isteklerinizi önemsiyoruz. İstiyoruz ki her şey hayallerinizdeki gibi olsun.

Yemekli düğün tercihleriniz için standart bir düğün menümüz bulunuyor. Bu lezzetli yemekleri profesyonel servis elamanlarımız konuklarınıza sunuyor. Düğününüzde yemek tercih etmezseniz misafirlerinize kuru pasta, düğün pastası ve meşrubat ikramları yapıyoruz.

Salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız, düğün gününüzde yanınızdan bir dakika bile ayrılmadan fotoğraf çekimlerinizi yapıyor. İç ve dış mekân fotoğraf çekimlerinizin yanında video çekimi de sağlıyoruz. Üstelik düğün sonunda misafirleriniz beraber çekildiğiniz bu fotoğrafları hemen teslim alabiliyor.

Size geniş pist alanımızda özgürce dans etme fırsatı sağlıyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemimizle hiç eğlenmemiş gibi eğlenecek, profesyonel orkestramızın müzik şöleniyle coşacak ve son trend şarkılara eşlik etmenin zevkine varacaksınız.

Düğün dışında hizmet verdiğiniz organizasyonlardan bahsedecek olursak; açılış, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi birçok alanda faaliyet gösteriyoruz. Davetlerinizin öncesinde bizimle iletişime geçerseniz salonlarımızı organizasyonlarınıza özel olarak hazırlayabiliyoruz.

Siz de daha fazla bilgi almak, paketlerimize özel Gaziantep Polis Evi Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Boztepe Mevki Çevik Kuv. Şb. Müd. Yanı GAZİANTEP

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gaziantep Polis Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.