Cemre Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cemre Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Cemre Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Cemre Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Cemre Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Cemre Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Cemre Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Cemre Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Cemre Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Cemre Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Cemre Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cemre Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, kına, açılışlar, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Cemre Düğün Salonu Hakkında

Geleneksel düğün ve kına gecesi organizasyonlarınız için Cemre Düğün Salonu Gaziantep'te faaliyet gösteriyor...


Hayallerinizdeki organizasyonları keyifli bir şekilde geçirmeniz için her detayı ile özel bir gece sizleri bekliyor. Bu konuda ekibimiz ve organizasyon sorumlumuzun desteğini alıyoruz. Çiftimiz ile düzenlediğimiz görüşmelerde gecenin akışı, düzenleme ve süslemeleri hatta davetli sayısı hakkındaki detaylı bilgiyi edindikten sonra hazırlıklara başlıyoruz.


İlk olarak davetli sayınıza uygun bir masa düzeni oluşturuyoruz. Dikdörtgen masalarımızı salonumuzdaki alanı verimli kullanmak için tercih ediyoruz. Bu sayede gece boyunca dans edebileceğiniz geniş bir dans pisti ayırma şansımız kalıyor. Ayrıca masalarınızda beyaz masa örtüleri tercih ederek sade bir atmosfer yaratıyoruz. Konseptinize uygun renklendirmeler için de sandalyelerimizde beyaz kumaş üzerine renkli tüller ile kombin tasarlıyoruz.


Çiftimiz için nikah masasını da düzenliyoruz. Siz aşkınıza evet derken fotoğraflarınızda ölümsüzleşecek görüntüler için özel bir alan dekore ediyoruz. Sade ve beyaz renkte bir kumaş tercihi ile renkli çiçekler tercih edebiliyoruz...


Davet menülerinizi de Cemre Düğün Salonu ailesi olarak hazırlıyoruz. Yemekli ve yemeksiz davetleriniz için farklı düğün paketleri sunuyoruz. Bu paketlerden tercih ettiğiniz ikramları taze bir şekilde temin ediyoruz. İkramlarımız ise genellikle tatlı ve tuzlu kuru pasta, atıştırmalıklar ya da çerez oluyor. Düğün pastanız da menülere dahil oluyor ve kutlamalarınızı taçlandırıyor.


En özel anlar ilk dans şarkısı ile başlatılıyor. Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti için de müzisyenlerimiz sahnede yerlerini alıyor. Yöresel müzikler de gecenize eşlik ediyor ve doyasıya eğlendiğiniz bir gece sizleri bekliyor...


Siz de bütün detayları ile düğün organizasyonlarınızı tasarlamak için sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayabilirsiniz. Böylelikle istekleriniz dahilinde Cemre Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz...

Ekiple Tanışın

 • Memet Bey
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kayaönü Mah. 10. Cad. Şehitkamil/ Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Cemre Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.