Kültür Sitesi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kültür Sitesi Düğün Salonu Hakkında

Denizli’de kurup hizmete açtığımız ve Kültür Sitesi Düğün Salonu adı altında faaliyet gösteren mekânımıza sadece düğün salonu demek yeterli olmaz. Çok geniş bir yüz ölçümüne sahip ve farklı alanlarda hizmet vermek bir kompleksiz aslında. Tesisimizde açık ve kapalı alanımız, yapay gölümüz ve çok geniş çimenlik alanlarımız mevcut. Buralarda aklınıza gelebilecek çoğu toplu organizasyon türünde faaliyet gösteriyoruz. Düğün başta olmak üzere, yemek organizasyonları, sünnet düğünleri, nişan törenleri gibi özel gün ve gecelere ev sahipliği yapıyoruz. Mevki olarak Kültür Sitesi Düğün Salonu Merkezefendi Denizli’de yer alıyor.

İletişimi kuvvetli, güler yüzlü ve işini severek yapan bir ekibimiz var. Bu ekip Kültür Sitesi’ni canı gönülden benimsemiş ve işini büyük bir gayret ile yapıyor, doğal olarak da ortaya arı gibi çalışan ve kusursuz şekilde hizmet eden bir işletme çıkıyor. Bugün hâlâ faaliyetteysek ve işletmemiz büyüyerek yoluna devam ediyorsa o da doğru bir kadro kurmamız sayesindedir.

Tesisimizde 1000 kişiye aynı anda yemek hizmeti sunacak bir kapasiteye sahibiz. Bol akrabası ve çevresi olan geniş aileler için oldukça uygun bir düğün salonuyuz. Açık havada bir organizasyon düşünüyorsanız yapay gölümüzün çevresine kurulmuş masalarımız ve şık dekorasyonumuz ile mekânımıza bayılacağınıza eminiz. Burada 1500 kişilik bir davetli ağırlama kapasitesine sahibiz. Kış aylarında bir organizasyon düşünüyorsanız veya düğününüzü kapalı bir alanda yapmak istiyorsanız 450 ila 500 kişi kapasiteli restoranımızı değerlendirebilirsiniz.

Eğer evlilik tarihiniz yaklaştıysa ve Denizli kır düğün salonu arıyorsanız iyi haberi verelim, arayışınız sona erdi. Muhteşem manzaramız ve doğallığın içinde, şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzak izole bir güzelliğe sahip açık alanımızda harikulade bir düğün organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek ve fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Göveçlik Yolu 7. Kilo metre, Merkezefendi/DENİZLİ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kültür Sitesi Düğün Salonu Yol Haritası

Kültür Sitesi Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

G&m

Gizem & Mustafa

Düğün Tarihi: 15.08.2015


bildiğimiz bir yerdi burası , orda düğüne gitmiştik daha öncede. görsellik açısından da çok güzeldi. mekanın hem kapalı hem açık alanı var. biz yemeği kapalı alanda , düğünün devamını da açık alanda yaptık. mekan içinde masa süslemeleri standarttı seçtikleri renk açısından güzeldi. Ferah , geniş ve... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.