Kültür Sitesi Düğün Salonu

2 Yorum

0258 225 53 64

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kültür Sitesi Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 750 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 750 - Maks. 7000

Kültür Sitesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
75.000 TL'den Fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Kültür Sitesi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Dağ manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kültür Sitesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kültür Sitesi Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kültür Sitesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır. Kültür Sitesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 75.000 TL'den Fazla aralığından başlamaktadır.


Kültür Sitesi Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kültür Sitesi Düğün Salonu 750 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 750 kişiden 7000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Kültür Sitesi Düğün Salonu Hakkında

Kültür Sitesi Düğün Salonu doğayla iç içe konumuyla çiftleri bekliyor! Hem açık, hem de kapalı alan seçenekleriyle öne çıkan Kültür Sitesi Düğün Salonu çiftlere kır manzarası eşliğinde düğünlerini gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Mekanın sevilen yönleri arasında yapay bir göle sahip olması da bulunuyor. Denizli düğün salonları arasında yer alan mekanda yemekli ve yemeksiz paket seçenekleri mevcut.

Davet Alanları

Kültür Sitesi Düğün Salonu’nda 1 adet açık ve 1 adet kapalı davet alanı yer alıyor. Davet alanları 1.000 ila 5.000 kişilik geniş davetli listelerini bile ağırlayabiliyor.

● Düğün salonunun açık davet alanı çim zeminle hizmet veriyor. Yapay gölün kenarında yer alan, etrafı ağaçlarla çevrili yemyeşil açık davet alanında bir kır düğünü düzenleyebilirsiniz.
● Kapalı davet alanı yüksek tavanlı mimarisiyle ferah bir görünüm sunuyor. Salonun kolonsuz olması da davet alanının avantajlı yönleri arasında yer alıyor.

Dekorasyon

● Kültür Sitesi Denizli Düğün Salonu açık davet alanının baş köşesini beyaz bir çardak süslüyor. Çiçekler, tüller ve isteğe bağlı olarak kullanılan diğer dekorlarla oluşturulan gelin yolundan geçerek beyaz çardağa kurulan nikah masanıza ulaşabilirsiniz. Açık davet alanında beyaz renkli, açılır kapanır sandalyeler kullanılıyor ve kır bahçesine uygun bir görünüm elde ediliyor. Sandalyeler seçtiğiniz temaya uygun tüllerle dekore edilebiliyor.

● Kapalı davet alanında uzun masalar ve tüllerle süslü kahverengi sandalyelerden yardım alınıyor. Bej ve kahverenginin öne çıktığı kapalı salon spot ışıklandırmalarıyla dikkat çekiyor.

Hizmetler

Mekan kapsamlı hizmetleriyle çiftlere yardımcı oluyor. Sunulan hizmetler arasında yemek servisi ve ışık, ses, sahne hizmetleri yer alıyor. Bununla beraber mekan menüde değişiklik olanağına da sahip. Organizasyon sorumlusuyla çiftlerin isteklerini dinleyen mekan dışarıdan fotoğrafçı getirilmesine izin veriyor. Denizli Kültür Sitesi Düğün Salonu engelli girişine uygun yapısıyla da çiftlerden tam puan alıyor.

Kültür Sitesi Düğün Salonu farklı davet alanı seçenekleri, geniş hizmet yelpazesi ve güler yüzlü ekibiyle çiftleri bekliyor. Düğününüzü Kültür Sitesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirmek isterseniz sayfada yer alan telefon numarasını hemen çevirebilirsiniz. Dilerseniz yanda verilen ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ formunu doldurarak Kültür Sitesi Denizli Düğün Salon fiyatlarını öğrenebilir, mekan hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sorumlusu

 • Firma Sorumlusu

İletişim

 • Telefon: 0258 225 53 64
 • Adres:

  Saruhan Mah. 2001 sokak no 64 /2 Merkezefendi/DENİZLİ

 • Nasıl gelinir?

  Göveçlik yolu üzerinde

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kültür Sitesi Düğün Salonu Yol Haritası

Kültür Sitesi Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Tuğba & Mehmet

Düğün Tarihi: 03.08.2018Sistem öyle güzel işliyor ki 1.000 kişilik salonda10.000 kişilik yemekli düğünler, sünnet düğünleri, bile çok rahat yapılabiliyor. Sıcacık yemekler, Güler yüzlü garsonlar,kolonsuz salonun ferahlığı, bahçenin muhteşem dizaynı havuzu vs.. Kesinlikle tavsiye ederim.

Gizem & Mustafa

Düğün Tarihi: 15.08.2015


bildiğimiz bir yerdi burası , orda düğüne gitmiştik daha öncede. görsellik açısından da çok güzeldi. mekanın hem kapalı hem açık alanı var. biz yemeği kapalı alanda , düğünün devamını da açık alanda yaptık. mekan içinde masa süslemeleri standarttı seçtikleri renk açısından güzeldi. Ferah , geniş ve... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.