Düğün Salonları Denizli

Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu Hakkında

Mutluluğunuz ve hayallerinizi süsleyen düğün organizasyonları için kaliteli hizmet anlayışımızla faaliyet gösteriyor, organizasyon adına tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek salonumuzda özel günlerinize şahitlik ediyoruz. Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu Denizli olarak uzun yıllar boyunca belediye bünyesinde Merkezefendi’de faaliyet gösteriyoruz. Hizmete vermeye başladığımız yıldan bugüne birçok çift ve ailenin mutluluklarına ortak olduk.


Hizmet verdiğimiz organizasyonlardan bahsetmek gerekirse; düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, sünnet başta olmak üzere kurumsal etkinli ve toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz.


Öncelikle nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğreniyoruz. Geçmiş dönemlerde faaliyet gösterdiğimiz eğlencelerde derlemeler sunarak organizasyon stilimiz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz.


Salonumuz 500 kişi kapasitelidir, yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı ferah bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, seçtiğiniz renkle uyumlu olarak masa üstü ve gelin yolunu yapay çiçeklerle süslüyoruz. Kına gecenizi konsept bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmalarından dekor ve aksesuar temin ederek salonumuzu süsleme imkânı da tanıyoruz.


Ses sitemi ve sahne kurulumunu son teknoloji ekipmanlarla yapıyoruz. Düğünlerde aktif olarak faaliyet gösteren orkestramız eşiğinde kesintisiz ve eğlenceli bir gün geçirebileceksiniz. Salona giriş ve ilk dans müziğinizi kendiniz seçerek yıllar geçse de unutamayacağınız bir anı bırakabilirsiniz.


Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu olarak çiftler ve özel organizasyon gerçekleştirmek isteyen kişilerin tercih ettiği Denizli düğün salonlarından biridir. Her bütçeye uygun fiyatlar sunuyor, paket içeriğimizde bulunan ikramları günlük olarak temin ediyoruz.


Güler yüzlü personellerimizle birlikte kusursuz bir gün geçirmeniz için siz ve davetlilerle özel olarak ilgileniyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde organizasyonlar düzenlemek istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilir organizasyon hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Başkarcı Mahallesi Merkezefendi Denizli

  • Haritadaki Konumu

    Hacı Hatice Kulaklı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.