Düğün Salonları Denizli

Bayramlar Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Bayramlar Düğün Salonu

Bayramlar Düğün Salonu Hakkında

Denizli’de hizmet veren Bayramlar Düğün Salonu olarak düğün, kına ve nişan gibi organizasyonlar düzenleme konusunda oldukça tecrübeye sahibiz. Sahip olduğumuz bu tecrübeyi değerli konuklarınız ile birlikte unutulmaz bir gece geçirmeniz adına yeni organizasyonlarımıza aktarıyoruz!

Uzun yıllardır misafirlerimizin beklentilerini karşıladığımız davetler düzenliyoruz. Denizli düğün salonları arasında seçkin bir yere sahip olan Bayramlar Düğün Salonu’nun fiziki özelliklerinden bahsedelim!

Mekânımız 200 ila 300 kişilik davetliyi ağırlama kapasitesine sahip. Oturma düzenimiz misafirleriniz için hem rahatça oturma hem de dans pistinde rahatça eğlenme imkânı sağlıyor. Yüksek tavanımız sayesinde kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. Mekânımızın dekorasyonu sırasında genellikle masumiyetin ve sadeliğin rengi olan beyazı tercih ettik. Ancak başka bir rengin ağırlıkta olduğu bir konsept veya süsleme fikriniz varsa o renklerin ağırlıkta olduğu bir atmosfer oluşturma imkânına da sahibiz. Süsleme için balonlar, fenerler ve çeşitli renkte ışıklandırmalar kullanma imkânımız var. Salonumuzun tam ortasında dans pistine yakın konumda yer alan nikah masası sayesinde misafirleriniz nerede oturuyor olursa olsun güzel gecenizde yüzünüzdeki mutluluğu görme şansına erişecekler.

Davetlilere ikram edilecek yiyecek ve içecekler konusunda da önceden Bayramlar Düğün Salonu’na gelerek fikirlerinizi bize iletebilir ve menü tadımlarına katılabilirsiniz. Tatlı ve tuzlu kuru pasta çeşitlerine, farklı atıştırmalıklara ve zengin içecek çeşitlerine sahip menüler sevdiklerinizin beğenisine sunuluyor.

Organizasyonunuz için kameraman ve fotoğrafçı imkânı da sağlıyoruz. Bu sayede hem sizin hem de sevdiklerinizin yüzündeki gülümsemeyi ölümsüz anılara çevirebiliriz. Gecenin her anının en iyi açılardan kayıt altında olacağı ve fotoğraflanacağı konusunda bize güvenebilirsiniz.

Hayatınızın en mutlu gününü Bayramlar Düğün Salonu’nda organize etmek isterseniz sayfada yer alan iletişim formunu doldurmanız yeterli. Bu şekilde fiyat tekliflerimizi size iletebiliriz!

Bayramlar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Bayramlar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Bayramlar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Bayramlar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Bayramlar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Bayramlar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bayramlar Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bayramlar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bayramlar Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, sünnet düğünü, kına, nişan, açılışlar ve parti hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.