Park 322

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Park 322
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Park 322 Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur

Park 322 Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Park 322 Sıkça Sorulan Sorular

Park 322 kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Park 322 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00


Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Park 322 Hakkında

Geçtiğimiz yıl devraldığımız Ceyhan Park 322, iç ve dış tasarımı tamamen yenilenerek modern bir görünüm kazandı. Şık salonumuzda geçtiğimiz sezondan beri düğünlere ve daha pek çok farklı kategorideki organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Kısa zamanda çok yol kat ederek çiftlerimizin düğün mekanı seçimini bizden yana kullanmasını sağlayacak kalite hizmetler, konforlu davet alanları sunmayı başaran bir işletmeyiz.

Davet Alanları

Kapalı alan içerisinde yapılması tercih edilen davetler için ideal özelliklere sahip nitelikli bir salonla karşınıza çıkıyoruz. Salonumuz 400 ila 500 kişinin davetli olduğu düğün organizasyonlarında misafirlerin rahatlıkla ağırlanabileceği genişlikte. Bunun yanı sıra alanımızın yüksek tavanıyla aydınlık ve ferah ortam sağlaması; kolonsuz mimarisiyle rahat hareket edebilme, salonun her noktasının kolaylıkla görebilme imkanı yaratması konuklarımızı memnun eden yapısal özelliklerimizden.

Dekorasyon

Zarif ve modern dekorasyonuyla Park 322 düğün davetlerinize anlam kazandırıyor. Sadeliğin ortaya çıkardığı şık görüntü üzerine dizaynımızı şekillendiriyoruz. Oturma düzenimizde kullanılan siyah örtülerle kapladığımız yuvarlak masalarımıza eşlik etmesi için beyaz napolyon sandalyeler tercih ediyoruz. Masa süslemesinde yer alan aksesuarlarımız renkli çiçek buketlerimiz ve bu çiçekleri içine yerleştirmek amacıyla seçtiğimiz beyaz sepetlerimiz. Sahne tasarımımızda gelin koltuğu ve sehpası, çubuk şamdanlar, perdelerle oluşturulan arka fon, üzerine çiçekler konulan beyaz sütunlar kullanıyoruz.

Hizmetler

Hizmetlerimizi sıralamaya başlamadan söylemek isteriz ki sunduğumuz tüm imkanlar çiftlerimizin arzu ve taleplerine göre şekillenebilir. Hazırladığımız yemek menülerinde çiftlerimizin damak tatlarına uyacak değişiklikler yapmamız mümkün. Ayrıca gelin damatlarımızın seçimlerine saygı duyuyor harici catering ve organizasyon firmalarıyla çalışmak istemelerini anlayışla karşılıyoruz. Davet alanımızda keyifli dakikaların garantisini verebileceğimiz ses, ışıklandırma ve sahne sistemlerine yer veriyoruz. 50 araçlık ücretsiz otoparkımız ve hazırlık odamız da mevcut.

Yeni ve ışıl ışıl görünümümüzle çiftlerimizi mest etmeyi başarıyor, günden güne tercih edilirlik oranımızı bir üst seviyeye taşıyoruz. Adana’nın gözde ilçelerinden Ceyhan’da konumlanıyor olması mekanımıza ayrıcalık katan noktalardan. Deneyimli ekibimizle tam da istediğiniz gibi bir düğün yaşatmak için elimizden gelenin fazlasını yaparak yüzünüzdeki gülümsemeye şahitlik etmek temel gayemiz. Park 322 düğün fiyatları hakkında detaylara da aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle irtibat kurarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Mithatpaşa Mah. Adnan Menderes Blv. No:28 Ceyhan/Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Park 322 Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.