Aşk Balo Salonu

E-posta Gönder

Aşk Balo Salonu

Kapasite Bilgileri

Aşk Balo Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Aşk Balo Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Aşk Balo Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Aşk Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Aşk Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Aşk Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Aşk Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Aşk Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aşk Balo Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Aşk Balo Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aşk Balo Salonu düğün dışında sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, parti, nişan, kurumsal etkinlikler, kına, bayi toplantısı ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Aşk Balo Salonu Hakkında

Hayatınızın en önemli ve özel anlarından olan düğün organizasyonlarınızı kusursuz bir şekilde geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Aşk Balo Salonu Adana olarak uzun yıllar boyunca Seyhan’da hizmet veriyoruz. Çiftlerin mutlu günlerinde isteklerini harfiyen yerine getirerek organizasyonlarını en iyi şekilde geçirmelerini sağlıyoruz. Yenilikçi düşüncemizden dolayı her geçen yıl salonumuzu trende göre yeniliyor farklı aksesuarlar kullanıyoruz. Düğün dışında nişan, sünnet, kına ve bekarlığa veda partilerinde de faaliyet gösteriyor aklınızdan çıkmayacak bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz.

Düğün organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren organizasyonumuzu istediğiniz şekilde planlıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinde renk alternatifi sunarak tarzınıza uygun bir şekilde salonumuzu süslüyoruz. Konsept bir gece geçirmek istiyorsanız anlaştığınız organizasyon firmalarının ekipmanlarıyla salonu süsleyebilir masa ve sandalye giydirmelerini istediğiniz tarzda belirleyebilirsiniz.

Salonumuz kolonsuz ve yüksek tavan olduğundan dolayı davetlilerin ve sizin görüş açısı kapanmadan feraha bir ortamda eğlenmenizi sağlıyoruz. Canlı müzik yapan sanatçılarımız ve davul showuyla birlikte organizasyon boyunca eğlenceli müzikler çalıyor gün boyu kesintisiz bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz. Oyun pistimiz geniş olduğundan dolayı kalabalık olsa dahi rahatça dans edebilir keyifli bir şekilde eğlenebilirsiniz.

Aşk Balo Salonu olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edilen Adana düğün ve balo salonları arasında biz de yerimizi alıyoruz. Paket içeriğinde bulunan ikramlarımızı kaliteli ve taze ürünler kullanarak hazırlıyoruz. Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız her damak zevkine uygun menüler hazırlıyor, lezzetli yemekler yiyerek keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Organizasyon süresinde siz ve davetlilerle ilgilenecek, herhangi bir sorun olması dahilinde seri bir şekilde çözebilecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyor, eksiksiz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurun.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Gültepe Mahallesi 857. Sokak Memursen 308 Toki/ Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aşk Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.