Evlilik Hazırlıkları Listesi

Gelin düğün öncesi hazırlık ajandanızı birlikte dolduralım! Düğün mekanı, davetiyeler, düğün videosu, nikah şekeri seçimi, gelin arabası, düğün pastası...

Evlenmeye karar verdiniz ve şimdi neyi nasıl yapacağım diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Düğün planlama sürecine dair kafanızdaki tüm soruların cevabını burada bulabilirsiniz. Öncelikle neler yapmanız gerektiğine ve bunları en kolay nasıl yapacağınıza bir bakalım.

Baştan şunu söylemeliyim ki eğer kısıtlı zamanda stresli bir hazırlık dönemi geçirmek istemiyorsanız hazırlıklara on ay önceden başlayın. Bir hazırlık listesi oluşturun ve bütçenizi planlayıp yol alın. İzlemeniz gereken adımlar ise şu şekilde;

Peki, bütün hazırlıkları kolayca nasıl tamamlarsınız. Burada da sadık düğün yardımcınız sahneye çıkıyor; Düğün.com.

Düğün hazırlıklarınızı nasıl yapacağını anlatan, size tüm düğün firmalarını hangi şehirde olursanız olun inceleme fırsatı veren ve ücretsiz olarak onlardan fiyat teklifi isteyip bütçenize daha uygun olsun diye indirim alan bir planlama asistanı resmen. Öncelikle sıra dışı düğün alternatifleri ile tüm çiftlerin ilgisini çektiği bir gerçek. Bir düğüne dair bilmeniz gereken her şeyi rehber yazılar ile anlatıp sonrada düğün konsept fikirleri ile tarzınıza uygun düğünü nasıl yapabileceğinize dair öneriler sunuyor.

Bence sağladığı en büyük fayda; sizden günlerinizi ve sosyal hayatınızı çalan firma arama telaşını yok ediyor olması. Düşünün; yaşadığınız şehirde onlarca gelinlik firması var ve düğün.com hepsinin gelinlik modellerini görmenizi ve fiyat aralıklarını öğrenmenizi sağlıyor. Üstelik bir tıkla, evinizde keyif yaparken.

Özellikle damatların en hoşuna giden ayrıntısı ise bütün bunları ücretsiz olarak yapabiliyor olmanız ve tabi ki düğün.com üyelerine özel indirimlerle düğün bütçenize faydalı oluyor olması. Yapmanız gereken hiçbir ücret ödemeden üye olmak ve aradığınız firmaların sayfalarını, galerilerini incelemeye başlamak.