Buradan Başlayın

Hayallerindeki gelinlik modellerini, gelinlik seçerken dikkat etmen gerekenleri, gelinlik trendlerini ve ünlü markaların son koleksiyonlarını bulabileceğin tek adres Düğün.com. Şehrindeki tüm gelinlik moda evlerini ve modellerini incele ve randevu al, indirimlerden faydalan!

Evetten Sonra

İlk adımı nişanlanarak attıktan sonra bütçeni planlama, nerede evleneceğine karar verme, nikah günü için gerekli evrakları öğrenme vaktin geldi. Haydi, tüm adımları birlikte planlamaya başlıyoruz.
Düğün Stilin

Stilini planlarken düğününü nerede yapacağından gelinliğine, düğün renklerinden duyurma şekline kadar bu yolda tercih edeceğin her detayın bir tarzı olmalı. Gel birlikte düğün stilini oluşturalım!Takımını Kur

Düğün planlama sürecinde Düğün.com’dan başka kimler yanında olacak? Fotoğrafçı, videocu, davetiye ve nikah şekeri! Tüm takım arkadaşlarını seçmeye bu başlıkta başlıyoruz!
Olayı Bitir

Davetlilerin oturma planı, aksesuarların, gelin takın, saç ve makyajın. Geldik son adımlarına!Düğününüzü Planlamaya Düğün.com ile Başlayın!

Düğününü planlamaya başlıyorsan tam da buradan başlamalısın! Çünkü evet dedikten sonra gelinliğinle süzüldüğün düğün mekanından gülücükler atacağın zamana önünde bir yığın iş var. Tabii hepsinin de kolay bir yolu, merak etme.

Düğün planlama rehberimiz ile yılların profesyonellerini kıskandıracak bir düğün planlaması yapacağına ve her şeyin yolunda gideceğine emin olabilirsin. Birçok çiftin yol arkadaşı olduğumuz gibi firmaların tecrübelerine de ortak olduk ve sana düğüne giden yolda yapman gereken her şeye dair ipuçlarını sıraladık.

Düğün davetiyenden pastana, gelinlik seçiminden bütçeni nasıl planlayacağına kadar birçok detaya dair yazılmış makaleleri okumaya başla ve bir düğün ne kadar rahat planlanır kendi gözlerinle gör! Nikah başvurunda dikkat etmen gerekenlerle başlayıp sevdiklerinle bu özel günü nasıl paylaşacağına kadar her şeyi düşündük.

Düğünde oturma düzenini nasıl ayarlayacağın günlerce derdin olmasın, hangi arkadaşın nasıl yardımcı olabilir onu dahi anlattık. Ki gerçekten en mutlu gününde en rahat gelin sen ol istiyoruz!

Düğün planlamanın eğlenceli olduğu kadar stresli olabileceğini de, önünde ilk kez yapacağın bu kadar program varken zamanının kısıtlı olduğunu da biliyoruz. Her aksiliği önceden engellemek ve seçimlerin için düğün trendlerinden haberdar olmak için söylediklerimize kulak ver ve kahveni yudumlarken veya iş çıkışı eve dönerken düğün nasıl planlanır hemen öğren!