Şölen Pasta*

Şölen Pasta
1970 Yılında kurulan Şölen Pastanesi Kulesite Pastanesi olarak: Tatlı Çeşitleri, Cevizli Baklava, Fıstıklı Baklava, Şöbiyet, Dürüm, Bülbül Yuvası, Fıstıklı Sarma, Burma Tel Kadayıf, Ekmek Kadayıfı, Lor Tatlısı, Güllaç, Revani, Sütlü Tatlılar, Profiterol, Supangle, Kazandibi, Fırın Sütlaç, Tavuk Göğüsü, Sakızlı Muhallebi, Kuru Pasta, Tuzlu Pasta, Şekerli Pasta, Yaş Pasta, Doğum Günü Pastası, Düğün Pastası, Maket Pastalar, Çikolata, Dondurma ve çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Şölen Pastanesi Kulesite, bünyesinde barındırdıgı profesyonel ekip ile ar-ge’sini her geçen gün güçlendirmekte ve ürün çesidini artırmaktadır.

Her gün pasta taze olarak: Tatlı Çeşitleri, Cevizli Baklava, Fıstıklı Baklava, Şöbiyet, Dürüm, Bülbül Yuvası, Fıstıklı Sarma, Burma Tel Kadayıf, Ekmek Kadayıfı, Lor Tatlısı, Güllaç, Revani, Sütlü Tatlılar, Profiterol, Supangle, Kazandibi, Fırın Sütlaç, Tavuk Göğüsü, Sakızlı Muhallebi, Kuru Pasta, Tuzlu Pasta, Şekerli Pasta, Yaş Pasta, Doğum Günü Pastası, Düğün Pastası, Maket Pastalar, Çikolata, Dondurma ve çeşitlerinin üretimini kendi bünyesindeki 2500 m2’lik üretim tesisinde merkezi üretim seklinde yapmakta ve Frigofirik araçları ile soguk zincir akısını kırmadan subelere sevketmektedir.

Şölen Pastanesi Kulesite, gıda sektorunde sadece Pastane ürünleri üreten bir firma olmayıp aynı zamanda Anaokulu ve Eczane işletmeciliği konusunda da lider firmalardan birisidir.

Şölen Pastanesi Kulesite, Catering uygulamalarında gerek çok sayıdaki mevcut salonlarını kullandırması, gerekse eğitimli personelleri ile istenen lokasyonlarda verdigi hizmet kalitesi ile tercih edilen firmalardan birisidir.

Şölen Pastanesi Kulesite, çok sayıdaki çesitli kurumlar için isteğe ve ihtiyaca yönelik profesyonel ekibiyle isme özel üretim yapmaktadır.

Şölen Pastanesi Kulesite, kullanmış olduğu tüm hammaddeleri Gıda Mühendisi kontrolünde teslim almakta ve Gıda Üretim Ruhsatı olmayan firmalar ile çalışmamaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

Evleneceklere Destek Hareketi
Şölen Pasta ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Şölen Pasta hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap