Düğün Pastası Konya

Şölen Pasta

  • Min. Dilim Fiyatı
    25 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şölen Pasta Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
25 TL'den az
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım Cupcake

Şölen Pasta Sıkça Sorulan Sorular

Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

İsteğe bağlı

Şölen Pasta Hakkında

1970 Yılında kurulan Şölen Pastanesi Kulesite Pastanesi olarak: Tatlı Çeşitleri, Cevizli Baklava, Fıstıklı Baklava, Şöbiyet, Dürüm, Bülbül Yuvası, Fıstıklı Sarma, Burma Tel Kadayıf, Ekmek Kadayıfı, Lor Tatlısı, Güllaç, Revani, Sütlü Tatlılar, Profiterol, Supangle, Kazandibi, Fırın Sütlaç, Tavuk Göğüsü, Sakızlı Muhallebi, Kuru Pasta, Tuzlu Pasta, Şekerli Pasta, Yaş Pasta, Doğum Günü Pastası, Düğün Pastası, Maket Pastalar, Çikolata, Dondurma ve çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Şölen Pastanesi Kulesite, bünyesinde barındırdıgı profesyonel ekip ile ar-ge’sini her geçen gün güçlendirmekte ve ürün çesidini artırmaktadır.

Her gün pasta taze olarak: Tatlı Çeşitleri, Cevizli Baklava, Fıstıklı Baklava, Şöbiyet, Dürüm, Bülbül Yuvası, Fıstıklı Sarma, Burma Tel Kadayıf, Ekmek Kadayıfı, Lor Tatlısı, Güllaç, Revani, Sütlü Tatlılar, Profiterol, Supangle, Kazandibi, Fırın Sütlaç, Tavuk Göğüsü, Sakızlı Muhallebi, Kuru Pasta, Tuzlu Pasta, Şekerli Pasta, Yaş Pasta, Doğum Günü Pastası, Düğün Pastası, Maket Pastalar, Çikolata, Dondurma ve çeşitlerinin üretimini kendi bünyesindeki 2500 m2’lik üretim tesisinde merkezi üretim seklinde yapmakta ve Frigofirik araçları ile soguk zincir akısını kırmadan subelere sevketmektedir.

Şölen Pastanesi Kulesite, gıda sektorunde sadece Pastane ürünleri üreten bir firma olmayıp aynı zamanda Anaokulu ve Eczane işletmeciliği konusunda da lider firmalardan birisidir.

Şölen Pastanesi Kulesite, Catering uygulamalarında gerek çok sayıdaki mevcut salonlarını kullandırması, gerekse eğitimli personelleri ile istenen lokasyonlarda verdigi hizmet kalitesi ile tercih edilen firmalardan birisidir.

Şölen Pastanesi Kulesite, çok sayıdaki çesitli kurumlar için isteğe ve ihtiyaca yönelik profesyonel ekibiyle isme özel üretim yapmaktadır.

Şölen Pastanesi Kulesite, kullanmış olduğu tüm hammaddeleri Gıda Mühendisi kontrolünde teslim almakta ve Gıda Üretim Ruhsatı olmayan firmalar ile çalışmamaktadır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Ferit Paşa Mah. Kule Cad. Kulesite Alışveriş Merkezi No: 8 K: Zemin D: 4 Nalçacı

  • Haritadaki Konumu

    Şölen Pasta Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.