Düğün Pastası Hatay

Asır Pastanesi

 • Maks. Dilim Sayısı
  Limit Yok

 • Min. Dilim Fiyatı
  25 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Asır Pastanesi Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
25 TL'den az
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım

Asır Pastanesi Hakkında

En lezzetli pastalar, en güzel tatlar Asır Pastanesi Antakya’da sizleri bekliyor. Deneyimli ekibimizle özel günlerinizde hem görsel açıdan hem de lezzet açısından konuklarınızın çok beğeneceğine inandığımız pastalar yapıyoruz. Özellikle düğünlerinde klasik pasta ikramında bulunmak istemeyen çiftlerimiz için ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz.

Her zaman daha iyisi için çalışan pastanemiz, isteklerinizi önemseyen yapısıyla faaliyet gösteriyor. Tekrarının imkânsız olduğu özel günlerinizde hem görsel anlamda hem de lezzetiyle sizi ve misafirlerinizi tatmin edecek tarifler yapmaya özen gösteriyoruz. Bu düşüncemizi sizin istek ve beklentilerinizle harmanlayarak güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Peki seçim ve teslim süreci nasıl işliyor?

Düğün pastasını seçme aşamasında kararsız olan çiftlerimize hangi pastayı tercih etmeleri konusunda danışmanlık yapıyoruz. Bunu yaparken düğün konseptinizi bize anlatmanızı istiyoruz ve temanızla uyum sağlayacak tasarımlarımızı gösteriyoruz. Mesela kır düğünü yapacaksanız ve çiçeklerle süslenmiş bir dekor kullanacaksınız üzerinde şekerlerden yapılmış çiçek detaylarının olduğu bir pasta sizin için güzel bir seçenek olabilir ya da zarif dekorasyona sahip bir salon düğünü yapacaksanız, ortamı canlandırmak için süslü ve bir o kadar renkli düğün pastası tercih edebilirsiniz.

Özenle hazırladığımız düğün pastanızı bir hafta içerisinde teslim ediyoruz. Özellikle yaz aylarında biraz yoğun olduğumuzu bilmenizi ve düğün tarihinizden en az iki hafta öncesinde bizimle iletişime geçerek sipariş vermeniz gerektiğini de söylemek isteriz.

İşini aşkla yapan güler yüzlü ekibimiz ve lezzetli pastalarımız eşliğinde özel günlerinizde mutluluğunuza ortak olmak çok isteriz. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Asır Pastanesi
Antakya fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Samandağ yolu uzeri subasi mah. girisi DEFNE/HATAY

 • Haritadaki Konumu

  Asır Pastanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.