Zeytin Organizasyon

E-posta Gönder

Zeytin Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Zeytin Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Zeytin Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Zeytin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Zeytin Organizasyon Hakkında

2010 yılında Zeytin Organizasyon ekibini kurarak davetlerinizde fark yaratmaya karar verdik! Hayallerinizin ötesinde düğün, davet ve organizasyonlar tasarladık ve her ânınızı ölümsüz kılacak bütün detayları düşündük! Şimdi ise sıra sizin düğününüzü tasarlamakta… Dilerseniz sunduğumuz hizmetleri aktarmak isteriz.

Davetleriniz için adım adım çalışmalar yapıyoruz. Her detayı planlamaya ve bu sayede eksiksiz bir gece düzenlemeye özen gösteriyoruz. Organizasyon sorumlumuz yönetiminde yapılan hazırlıklarda isteklerinize uygun şekilde hareket ediyoruz. Elbette mekânınıza ve isteklerinize göre düzenleme ve süslemelerle örnek masa hazırlıyor, davetleriniz için istediğiniz konsepte uygun olduğunda size de sunuyoruz. Beğendiğiniz takdir de davetlilerinizin masalarını, gelin yolu ve nikâh masası dekorasyonunu yapıyoruz. Mekân konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Zeytin Organizasyon Sivas’ta istediğiniz adreste anlaşmalı olduğu düğün salonu veya kır bahçelerini sunuyor. Bu sayede davetlerinizi tamamen de düzenleyebiliyoruz.

Mekân süslemelerinin yanı sıra; davetiyelerinizi bastırıyor, LCW takibi ile davetli sayınızı belirliyor, konuklarınızı kapıda host ve hosteslerimizle karşılıyor, her köşesi şıkır şıkır ışıklar, çiçekler ve dekorlarla bezenmiş davet alanında en gecenizi başlatıyoruz. İşte tam da bu noktada, kurduğumuz sahnede orkestramız yerini alıyor. Müzik zevkinize göre tanınmış sanatçıları, DJ veya enstrümantal müzikleri tercih edebilirsiniz. Son teknoloji ile donatacağımız; ses, ışık, sahne sistemleriyle keyifli bir gece geçireceksiniz. Led ekran, barkovizyon, dans gösterileri ve animasyonlarla da davetleriniz adeta şölene dönecek…

Kokteyl ya da yemekli düzende tasarlanan davet alanlarında catering hizmeti de sunuyoruz! Yemekli, yemeksiz veya kokteyl menülerinden istediğinizi tercih etme şansınız var. Düğün pastanız da dâhil olmak üzere pek çok özel lezzetle konuklarınızı ağırlıyoruz.

Özel anlarınızı unutulmaz kılmak için belgeler de biriktiriyoruz sizin için! Nasıl mı? Yıllarca saklayacağınız düğün gecesi hatıraları olarak video kayıt ve fotoğraf çekimleri yapıyoruz. Çekimlerde de teknolojiden yararlanıyor, profesyonel çekim ekibimizle; fotoğraf, video ve jimmy jib çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Üstelik konaklama ve ulaşım hizmetleriyle misafirlerinizi kalacakları yere transfer ediyoruz. A’dan Z’ye düğün organize etmek isteyenlerin tercihi, Zeytin Organizasyon sizi de bekliyor!

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmındaki bilgileri kullanarak veya formu doldurarak bizimle iletişime geçmek! Sivas düğün organizasyon firmaları arasında marka haline gelen Zeytin Organizasyon ayrıcalıklarını hissetmeye hazır olun!

İletişim

 • Adres:

  Eskikale Mah. Osmanpaşa Cad. Meydan İş Merkezi Kat: 2 No: 201 Merkez/ Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Zeytin Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.