Düğün Organizasyon Sivas

Yaman Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Yaman Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Yaman Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Hayır
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Yaman Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Yaman Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Yaman Organizasyon şehir dışında hizmet vermiyor.

Yaman Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yaman Organizasyon ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Yaman Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Yaman Organizasyon düğün organizasyonu dışında nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, parti, sünnet düğünü, bayi toplantısı, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Yaman Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Yaman Organizasyon süsleme, işık ve ses ekipmanları, kına gecesi, mekan giydirme, dj, fotoğraf ve video, çiçek, masa / sandalye temini, servis ve hizmet elemanı, catering hizmetlerini vermektedir.

Yaman Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Yaman Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Yaman Organizasyon Hakkında

Sıvas’ın en görkemli düğün organizasyonunu mu gerçekleştirmek istiyorsunuz, o halde Yaman Organizasyon tam olarak aradığınız firma!

Yaman Organizasyon olarak yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübelerle birlikte sizlere, en iyi hizmeti sunabilmek için çok çalışıyoruz.

Bunu nasıl mı yapıyoruz? Hemen anlatalım; öncelikle bizimle iletişime geçtiğinizde sizlerle bir buluşma gerçekleştiriyoruz. Bu buluşmada bize hayallerinizdeki düğünü anlatmanızı istiyoruz. Sonrasında düğün mekânına karar vermediyseniz size tavsiyelerde bulunabiliyoruz. Eğer düğününüzü gerçekleştirmek istediğiniz adrese karar verdiyseniz, mekâna giderek gerçekleştireceğimiz organizasyon hakkında notlar alıp, bilgiler topluyoruz ve birlikte düğününüzü planlamaya başlıyoruz.

Eğer temalı bir düğün hayaliniz varsa son yılların yükselişte olan trendi “Osmanlı Saray Düğünü” temasını öneriyoruz. Bu konsept içerisinde kırmızı ve beyaz tonlarını daha yoğun kullanarak nostaljik ve mistik bir ambiyans yakalıyoruz.

Yine masaların ve koltukların giydirmelerini de kaliteli, kırmızı ve beyaz renkli kumaşlar ve tüller ile yapıyoruz. Masaların üzerindeki şamdan ve süslemelerimizde de yine kırmızı ve beyaz tonlarını kullanıyoruz. Kullandığımız yemek ve servis takımlarının da bu renklerde olmalarına özen gösteriyoruz. Dilerseniz düğünün gerçekleşeceği alana girişteki yolun üzerine kırmızı ve beyaz güllerle süsleyebiliyoruz. Bu sayede eşsiz bir uyum yakalamış oluyoruz.

Masa düzenini konuklarınızın sayısına ve sizin isteğinize göre “U” veya tiyatro düzeninde ayarlayabiliyoruz. Masa aralıklarını iyi belirleyerek hem çalışanlar için rahat bir çalışma alanı, hem de konuklarınız için konforlu bir oturma alanı sağlıyoruz.

Yazımızı okudunuz, eğer hala aklınızda soru işareti varsa Yaman Organizasyon Sivas’a ulaşmak için sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Ücretsiz teklif al” butonunu eksiksiz olarak doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın eksiksiz bir düğün için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmek sizin avantajınıza olacaktır. Şimdiden düğün organizasyonunuzu planlamak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Kaleardı Mahallesi Sirer Caddesi Sirer Pasajı Kat: 2 No: 3

  • Haritadaki Konumu

    Yaman Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.