Yaman Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Çiçek, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Yaman Organizasyon
14

Merkez

Yaman Organizasyon

10-20 TL
Su Çiçek Organizasyon
15

Gemerek

Su Çiçek Organizasyon

10-20 TL
KA Grup Organizasyon
13

Merkez

KA Grup Organizasyon

10-20 TL

Hakkında

Sıvas’ın en görkemli düğün organizasyonunu mu gerçekleştirmek istiyorsunuz, o halde Yaman Organizasyon tam olarak aradığınız firma!

Yaman Organizasyon olarak yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübelerle birlikte sizlere, en iyi hizmeti sunabilmek için çok çalışıyoruz.

Bunu nasıl mı yapıyoruz? Hemen anlatalım; öncelikle bizimle iletişime geçtiğinizde sizlerle bir buluşma gerçekleştiriyoruz. Bu buluşmada bize hayallerinizdeki düğünü anlatmanızı istiyoruz. Sonrasında düğün mekânına karar vermediyseniz size tavsiyelerde bulunabiliyoruz. Eğer düğününüzü gerçekleştirmek istediğiniz adrese karar verdiyseniz, mekâna giderek gerçekleştireceğimiz organizasyon hakkında notlar alıp, bilgiler topluyoruz ve birlikte düğününüzü planlamaya başlıyoruz.

Eğer temalı bir düğün hayaliniz varsa son yılların yükselişte olan trendi “Osmanlı Saray Düğünü” temasını öneriyoruz. Bu konsept içerisinde kırmızı ve beyaz tonlarını daha yoğun kullanarak nostaljik ve mistik bir ambiyans yakalıyoruz.

Yine masaların ve koltukların giydirmelerini de kaliteli, kırmızı ve beyaz renkli kumaşlar ve tüller ile yapıyoruz. Masaların üzerindeki şamdan ve süslemelerimizde de yine kırmızı ve beyaz tonlarını kullanıyoruz. Kullandığımız yemek ve servis takımlarının da bu renklerde olmalarına özen gösteriyoruz. Dilerseniz düğünün gerçekleşeceği alana girişteki yolun üzerine kırmızı ve beyaz güllerle süsleyebiliyoruz. Bu sayede eşsiz bir uyum yakalamış oluyoruz.

Masa düzenini konuklarınızın sayısına ve sizin isteğinize göre “U” veya tiyatro düzeninde ayarlayabiliyoruz. Masa aralıklarını iyi belirleyerek hem çalışanlar için rahat bir çalışma alanı, hem de konuklarınız için konforlu bir oturma alanı sağlıyoruz.

Yazımızı okudunuz, eğer hala aklınızda soru işareti varsa Yaman Organizasyon Sivas’a ulaşmak için sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Ücretsiz teklif al” butonunu eksiksiz olarak doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın eksiksiz bir düğün için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmek sizin avantajınıza olacaktır. Şimdiden düğün organizasyonunuzu planlamak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kaleardı Mahallesi Sirer Caddesi Sirer Pasajı Kat: 2 No: 3

Yaman Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!