Yaman Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Yaman Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Yaman Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Yaman Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Yaman Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Yaman Organizasyon Hakkında

Sıvas’ın en görkemli düğün organizasyonunu mu gerçekleştirmek istiyorsunuz, o halde Yaman Organizasyon tam olarak aradığınız firma!

Yaman Organizasyon olarak yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübelerle birlikte sizlere, en iyi hizmeti sunabilmek için çok çalışıyoruz.

Bunu nasıl mı yapıyoruz? Hemen anlatalım; öncelikle bizimle iletişime geçtiğinizde sizlerle bir buluşma gerçekleştiriyoruz. Bu buluşmada bize hayallerinizdeki düğünü anlatmanızı istiyoruz. Sonrasında düğün mekânına karar vermediyseniz size tavsiyelerde bulunabiliyoruz. Eğer düğününüzü gerçekleştirmek istediğiniz adrese karar verdiyseniz, mekâna giderek gerçekleştireceğimiz organizasyon hakkında notlar alıp, bilgiler topluyoruz ve birlikte düğününüzü planlamaya başlıyoruz.

Eğer temalı bir düğün hayaliniz varsa son yılların yükselişte olan trendi “Osmanlı Saray Düğünü” temasını öneriyoruz. Bu konsept içerisinde kırmızı ve beyaz tonlarını daha yoğun kullanarak nostaljik ve mistik bir ambiyans yakalıyoruz.

Yine masaların ve koltukların giydirmelerini de kaliteli, kırmızı ve beyaz renkli kumaşlar ve tüller ile yapıyoruz. Masaların üzerindeki şamdan ve süslemelerimizde de yine kırmızı ve beyaz tonlarını kullanıyoruz. Kullandığımız yemek ve servis takımlarının da bu renklerde olmalarına özen gösteriyoruz. Dilerseniz düğünün gerçekleşeceği alana girişteki yolun üzerine kırmızı ve beyaz güllerle süsleyebiliyoruz. Bu sayede eşsiz bir uyum yakalamış oluyoruz.

Masa düzenini konuklarınızın sayısına ve sizin isteğinize göre “U” veya tiyatro düzeninde ayarlayabiliyoruz. Masa aralıklarını iyi belirleyerek hem çalışanlar için rahat bir çalışma alanı, hem de konuklarınız için konforlu bir oturma alanı sağlıyoruz.

Yazımızı okudunuz, eğer hala aklınızda soru işareti varsa Yaman Organizasyon Sivas’a ulaşmak için sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Ücretsiz teklif al” butonunu eksiksiz olarak doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın eksiksiz bir düğün için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmek sizin avantajınıza olacaktır. Şimdiden düğün organizasyonunuzu planlamak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Kaleardı Mahallesi Sirer Caddesi Sirer Pasajı Kat: 2 No: 3

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yaman Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.