Su Çiçek Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Su Çiçek Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Su Çiçek Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Su Çiçek Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Su Çiçek Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Su Çiçek Organizasyon Hakkında

Birlikteliğinize attığınız en özel adımlarda yanınızda oluyoruz! Su Çiçek Sivas ailesi olarak; söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızı tasarlıyoruz. Size özel bir gece için düğün konseptlerinizi hayallerin ötesinde stilize ediyoruz…

Çalışmalarımızı ise profesyonel bir ekiple yürütüyoruz! Rüya gibi bir düğün töreni için Sivas düğün organizasyon firmaları arasında bizi tercih etmenin ayrıcalıklarını yaşatıyoruz. Genç ve dinamik ekibimiz her an hızlı hareket edecek. Davetlerinizi ise kusursuz kılmayı hedefleyecek. Keyifli bir gece için hazırlıklara başlıyoruz.

Davetlerinizi düzenlemek için seçtiğiniz mekânın süslemelerine; gelin yolu, nikâh masası, konukların masaları ve fotoğraf çekim alanlarını düzenleyerek başlıyoruz. Zaten çiçekçi olarak hizmet verdiğimiz ofisimizde davet alanınız için uygun renklerde çiçekler kullanıyoruz. Yapay çiçeklerle donanmış; gelin yolu şamdanlarını beyaz, gümüş rengi, altın rengi gibi seçeneklerin arasından belirleyebilirsiniz. Taklarla bezenmiş gelin yolunuza serilen kırmızı halı nikâh masanıza kadar ulaşıyor. Kendinizi özel hissedeceğiniz bir gece için konuklarınızın masaları ve gelin damat alanlarınızın tümü konseptinize uygun olarak dekore ediyoruz.

Sahne, ses ve ışık sistemleri için çözüm ortaklarımızla çalışıyoruz. Çünkü her alanda uzman destek düğünleriniz için ihtiyacınız olan tek şey! Mesela; Sivas kır düğünü tercih ediyorsanız, geniş bir alanda konuklarınızın rahatlıkla duyacakları kaliteli sistemler kullanmak son derece önemli. Davet alanında büyük bir sahne ve dans pisti de keyifli geceniz için uygun!

Catering ve müzik hizmetleri de dâhil olan hizmetlerimizde düğün organizasyonlarınızı özel kılıyoruz. Su Çiçek Organizasyon ile yapacağınız anlaşmalar sayesinde istediğiniz her şeye tam zamanında kavuşacaksınız.

Eğer tercihiniz Su Çiçek Organizasyon ise Sivas Gemerek’te sizi bekliyoruz. İletişime geçerek fiyat teklifleri almak için yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmak.

İletişim

 • Adres:

  Yenidoğan Gemerek/ Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Su Çiçek Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.