• Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Lal Concept Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Lal Concept Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Lal Concept Sıkça Sorulan Sorular

Lal Concept şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Lal Concept şehir dışında hizmet veriyor.

Lal Concept ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Lal Concept ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Lal Concept düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Lal Concept düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, parti, bayi toplantısı, nişan, piknik, baby shower, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Lal Concept hangi hizmetleri vermektedir?

Lal Concept süsleme, nikah şekeri, fotoğraf ve video, kına gecesi, masa / sandalye temini, çiçek hizmetlerini vermektedir.

Lal Concept düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Lal Concept organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Lal Concept Hakkında

Düğünlerinizde hiçbir eksiklik yaşamamak ve konuklarınızı kusursuz bir gecede ağırlamak için profesyonel bir destek almak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise sizleri Lal Concept farkını yaşamaya davet ediyoruz. Bu farkı nasıl yaşayacağınızdan kısaca bahsetmek gerekirse;

Sivas’ta organizasyon sektöründe eksikliğin olduğunu fark ettikten sonra düğün organizasyon sektörüne girmeye karar verdik. Sivas’ta düğün organizasyon firmaları arasında öncü olmayı amaçlayarak başladığımız bu yolda geldiğimiz nokta bizi oldukça tatmin ediyor. Birçok Sivaslının ilk tercihi oluyor ve düğünlerini planlama gibi kutsal bir görevin altından başarıyla kalkmaya çalışıyoruz. İlk günkü hevesle hizmet veriyor ve kalite standardımızın daha iyi olması için kendimizi devamlı yeniliyoruz.

Düğün organizasyonunuz için gerekli olan detayları tamamlamadan önce bizimle iletişime geçebilir ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. Bugünlerin hayalinizdeki gibi olması için taleplerinizi göz önünde bulunduracak ve her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlayacağız.

En yeni trendleri takip eden, sayısız organizasyona imza atan profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Bu ekibimiz gece boyunca sizin yanınızda olacak ve hiçbir aksaklık yaşanmadan geceyi tamamlamanıza yardımcı olacak.

Düğününüzü nasıl bir konseptte gerçekleştirmek istiyorsunuz? Aklınıza gelecek her konsepti organizasyon şirketimizde bulabileceksiniz. Dilerseniz önerilerde bulunabiliyor ve tarzınıza göre güzel bir düğünü sevdiklerinize sunmanızı sağlıyoruz.

Sadece düğün organizasyonlarında değil, kına gecesi, söz ve nişan, doğum günleri, baby shower gibi özel anlarınızda da yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz. Aynı zamanda açılışlar, bayi toplantıları, lansmanlar, davet ve resepsiyonlar gibi kurumsal etkinliklerde de bizi tercih edebilirsiniz. Bunun için bizimle planladığınız tarihten en az 4 hafta önce iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle
verimli bir hazırlık aşaması geçirebilir, tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için yeterli zamana sahip olabiliriz.

Kusursuz bir düğün için daha ne bekliyorsunuz! Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres::

    merkez-SİVAS

  • Haritadaki Konumu

    Lal Concept Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.