Lal Concept

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Nikah şekeri, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Yaman Organizasyon
14

Merkez

Yaman Organizasyon

10-20 TL
Su Çiçek Organizasyon
15

Gemerek

Su Çiçek Organizasyon

10-20 TL
KA Grup Organizasyon
13

Merkez

KA Grup Organizasyon

10-20 TL

Hakkında

Düğünlerinizde hiçbir eksiklik yaşamamak ve konuklarınızı kusursuz bir gecede ağırlamak için profesyonel bir destek almak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise sizleri Lal Concept farkını yaşamaya davet ediyoruz. Bu farkı nasıl yaşayacağınızdan kısaca bahsetmek gerekirse;

Sivas’ta organizasyon sektöründe eksikliğin olduğunu fark ettikten sonra düğün organizasyon sektörüne girmeye karar verdik. Sivas’ta düğün organizasyon firmaları arasında öncü olmayı amaçlayarak başladığımız bu yolda geldiğimiz nokta bizi oldukça tatmin ediyor. Birçok Sivaslının ilk tercihi oluyor ve düğünlerini planlama gibi kutsal bir görevin altından başarıyla kalkmaya çalışıyoruz. İlk günkü hevesle hizmet veriyor ve kalite standardımızın daha iyi olması için kendimizi devamlı yeniliyoruz.

Düğün organizasyonunuz için gerekli olan detayları tamamlamadan önce bizimle iletişime geçebilir ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. Bugünlerin hayalinizdeki gibi olması için taleplerinizi göz önünde bulunduracak ve her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlayacağız.

En yeni trendleri takip eden, sayısız organizasyona imza atan profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Bu ekibimiz gece boyunca sizin yanınızda olacak ve hiçbir aksaklık yaşanmadan geceyi tamamlamanıza yardımcı olacak.

Düğününüzü nasıl bir konseptte gerçekleştirmek istiyorsunuz? Aklınıza gelecek her konsepti organizasyon şirketimizde bulabileceksiniz. Dilerseniz önerilerde bulunabiliyor ve tarzınıza göre güzel bir düğünü sevdiklerinize sunmanızı sağlıyoruz.

Sadece düğün organizasyonlarında değil, kına gecesi, söz ve nişan, doğum günleri, baby shower gibi özel anlarınızda da yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz. Aynı zamanda açılışlar, bayi toplantıları, lansmanlar, davet ve resepsiyonlar gibi kurumsal etkinliklerde de bizi tercih edebilirsiniz. Bunun için bizimle planladığınız tarihten en az 4 hafta önce iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle
verimli bir hazırlık aşaması geçirebilir, tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için yeterli zamana sahip olabiliriz.

Kusursuz bir düğün için daha ne bekliyorsunuz! Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: merkez-SİVAS

Lal Concept Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!