Düğün Organizasyon Sivas

Kapris Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Kapris Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Kapris Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Kapris Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Kapris Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kapris Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Kapris Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kapris Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Kapris Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Kapris Organizasyon restoran, balo salonu, bahçe/kır düğünü mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Kapris Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Kapris Organizasyon görkemli, klasik, romantik, modern tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Kapris Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Kapris Organizasyon düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, nişan, mezuniyet törenleri, doğum günü, parti, açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Kapris Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Kapris Organizasyon dekor, çiçek, servis ve hizmet elemanı, davetiye, catering, kına gecesi, masa / sandalye temini, havai fişek, kapalı çadır, araç kiralama, mekan giydirme, balayı, sanatçı, pasta, işık ve ses ekipmanları, fotoğraf ve video, nikah şekeri, barkovizyon, süsleme, dj, lcv hizmeti hizmetlerini vermektedir.

Kapris Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Kapris Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kapris Organizasyon Hakkında

Sivas’ta hizmet verdiğimiz Kapriss Organizasyon isimli firmamızda bugüne kadar çok sayıda çiftin yaşamlarının en özel anlarında mutlulukları için organizasyon desteği sağlıyoruz. Siz de hayalini kurduğunuz düğüne kavuşmak istiyorsanız birbirinden farklı konseptlerimizle tanışarak, kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle birlikte beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet almanızı sağlıyoruz. 2005 yılında hizmet hayatına atılan firmamız, düğün, kına gecesi, nişan, söz, doğum günü kutlaması, partiler, kurumsal etkinliklerde size yardımcı oluyor. Önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olduğu için hizmet alırken her detayda sizin istek ve arzularınızı önemsiyoruz, fikirlerinizi alıyoruz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle gerekli tüm detayları ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Çalışmalarımızı planlarken beğenilerinizi ve tarzınızı önemsememizin yanı sıra düğün mekanınızın fiziksel özelliklerini de göz önünde bulunduruyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak görsel açıdan zengin bir atmosfer oluşturuyoruz.

Masa üstlerini istediğiniz şekilde süslüyoruz. Düğün öncesi demo masa örneğimizle de dilerseniz düzenleme üzerinde değişiklik yaptırabiliyorsunuz. Kullanılan aksesuarlardan eğlencenizde çalacak müziklere kadar her detayla en ince ayrıntısına kadar ilgileniyoruz. Yemek takımlarını istediğiniz renklerde seçiyoruz. Ses ve sahne sistemlerinin düzenlemelerini de yaparak eğlencenizin hazırlıklarını yavaş yavaş tamamlıyoruz.

Organizasyonunuzun başından sonuna kadar sizinle ilgilenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda gereken desteği sağlıyoruz. Eğlencenizde size sadece geceni tadını çıkarmak kalsın istiyoruz. Sevdiklerinizden gelen tebrikleri kabul ederken arka tarafta her şeyle tek tek ilgilenen bir ekibin varlığının sizi rahatlamasını istiyoruz.

Siz de Sivas düğün organizasyon firmaları arasında tarzınızı en iyi yansıtacak ve kalitesine güvenebileceğiniz bir şirketle çalışmak istiyorsanız Kapris Organizasyon ailesi olarak biz de sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz demektir. Bizimle iletişime geçmek, fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Sivas

  • Haritadaki Konumu

    Kapris Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.