Kapris Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

5-10 TL

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Yaman Organizasyon
14

Merkez

Yaman Organizasyon

10-20 TL
Düğün Dernek Organizasyon
14

Merkez

Düğün Dernek Organizasyon

20-30 TL
KA Grup Organizasyon
13

Merkez

KA Grup Organizasyon

10-20 TL

Hakkında

Sivas’ta hizmet verdiğimiz Kapriss Organizasyon isimli firmamızda bugüne kadar çok sayıda çiftin yaşamlarının en özel anlarında mutlulukları için organizasyon desteği sağlıyoruz. Siz de hayalini kurduğunuz düğüne kavuşmak istiyorsanız birbirinden farklı konseptlerimizle tanışarak, kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle birlikte beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet almanızı sağlıyoruz. 2005 yılında hizmet hayatına atılan firmamız, düğün, kına gecesi, nişan, söz, doğum günü kutlaması, partiler, kurumsal etkinliklerde size yardımcı oluyor. Önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olduğu için hizmet alırken her detayda sizin istek ve arzularınızı önemsiyoruz, fikirlerinizi alıyoruz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle gerekli tüm detayları ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Çalışmalarımızı planlarken beğenilerinizi ve tarzınızı önemsememizin yanı sıra düğün mekanınızın fiziksel özelliklerini de göz önünde bulunduruyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak görsel açıdan zengin bir atmosfer oluşturuyoruz.

Masa üstlerini istediğiniz şekilde süslüyoruz. Düğün öncesi demo masa örneğimizle de dilerseniz düzenleme üzerinde değişiklik yaptırabiliyorsunuz. Kullanılan aksesuarlardan eğlencenizde çalacak müziklere kadar her detayla en ince ayrıntısına kadar ilgileniyoruz. Yemek takımlarını istediğiniz renklerde seçiyoruz. Ses ve sahne sistemlerinin düzenlemelerini de yaparak eğlencenizin hazırlıklarını yavaş yavaş tamamlıyoruz.

Organizasyonunuzun başından sonuna kadar sizinle ilgilenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda gereken desteği sağlıyoruz. Eğlencenizde size sadece geceni tadını çıkarmak kalsın istiyoruz. Sevdiklerinizden gelen tebrikleri kabul ederken arka tarafta her şeyle tek tek ilgilenen bir ekibin varlığının sizi rahatlamasını istiyoruz.

Siz de Sivas düğün organizasyon firmaları arasında tarzınızı en iyi yansıtacak ve kalitesine güvenebileceğiniz bir şirketle çalışmak istiyorsanız Kapris Organizasyon ailesi olarak biz de sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz demektir. Bizimle iletişime geçmek, fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Bozbey

  • Adres: SivasYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!