Düğün Organizasyon Sivas

KA Grup Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

KA Grup Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

KA Grup Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

KA Grup Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

KA Grup Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, KA Grup Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

KA Grup Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

KA Grup Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

KA Grup Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

KA Grup Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, doğum günü, nişan, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, parti organizasyonlarında hizmet vermektedir.

KA Grup Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

KA Grup Organizasyon lcv hizmeti, sanatçı, fotoğraf ve video, dekor, masa / sandalye temini, işık ve ses ekipmanları, servis ve hizmet elemanı, mekan giydirme, davetiye, süsleme, kına gecesi hizmetlerini vermektedir.

KA Grup Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

KA Grup Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

KA Grup Organizasyon Hakkında

Düğün organizasyonlarınızı tıpkı rüyalardaki gibi tasarlamak için KA Grup Organizasyon ekibiyle tanışın! Öyle ki sunduğumuz hizmetlerin geniş kapsamlı ve yüksek kalite standardında olmasıyla Sivas’ta bir marka haline geldik. Kalabalık bir ekiple çalışıyoruz ve en özel günlerinizi daha da özel kılmak için eksiksiz bir şekilde tasarlıyoruz. Nasıl mı?

Öncelikle organizasyon sorumluluğumuzla karşılıklı görüşmeler düzenliyoruz. İsteklerinizi belirttiğiniz bu görüşmelerde planlamalar yapıyor, doğru görev paylaşımı ile koordinasyonu sağlıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda harekete geçtiğimizde örnek masalar oluşturuyor, kataloglardan da yararlanarak beğendiğiniz konsepti seçmenizi sağlıyoruz. Bu sayede aklınızda herhangi bir şüphe kalmadan davetlilerinizin nasıl düzenleneceğinden emin olacaksınız.

Elbette seçtiğiniz mekâna uygun tercihler yapmak konusunda son derece özenliyiz. Mekân tercihiniz yoksa anlaşmalı olduğumuz yerleri inceleyebilirsiniz! Herhangi eksiklik durumunda; masa ve sandalye giydirmeleri, sandalyelerle yuvarlak, dikdörtgen veya kokteyl masaları mekânınıza göre temin ediyoruz. Süslemeleri de yine konseptinize uygun olacak şekilde örnek masalarda tercih ettiğiniz şekilde gerçekleştiriyoruz. Süsleme ve düzenlemeler konusunda son derece iddialıyız! Zevk sahibi organizasyon sorumlumuz; hafif balonlar, rengârenk mevsim çiçekleri, görkemli şamdanlar, jardinyer setler, mumlar ve özel aydınlatmalarla mekân dekorasyonu yapıyor. Nikâh masası, konuk hatıra defteri köşesi, fotoğraf çekim alanları ve davetlilerinizin masallarıyla uyum içinde bir atmosfer yaratıyoruz...

Sunduğumuz hizmetler bu kadarla da bitmiyor! Sivas düğün organizasyonlarında ihtiyacınız olabilecek her şeyi sağlıyoruz. Catering hizmetlerimiz dâhilinde yemekli, ikram ve kokteyl menülerinizi bir de özel tasarım pastaları hazırlıyoruz. Servis personellerimiz sayesinde konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Ses, sahne ve ışık için son teknoloji ekipmanlarla eğlenceniz için gerekli olan her şey tamamlıyoruz.

KA Grup Organizasyon ailesi olarak biz hazırız ya siz? Hazırlıklarını tamamlamak için hemen iletişim formunu doldurarak Sivas düğün organizasyon fiyatlarımız hakkında bilgi alabilir ve görüşmeler talep edebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Primemall AVM Merkez/ Sivas

  • Haritadaki Konumu

    KA Grup Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.