Düğün Organizasyon Sivas

Düğün Dernek Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Düğün Dernek Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Düğün Dernek Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Düğün Dernek Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Düğün Dernek Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Düğün Dernek Organizasyon şehir dışında hizmet vermiyor.

Düğün Dernek Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Düğün Dernek Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Düğün Dernek Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Düğün Dernek Organizasyon düğün organizasyonu dışında mezuniyet törenleri, açılışlar, baby shower, parti, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Düğün Dernek Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Düğün Dernek Organizasyon kına gecesi, mekan giydirme, masa / sandalye temini, süsleme, dekor, işık ve ses ekipmanları, nikah şekeri, davetiye, barkovizyon, catering hizmetlerini vermektedir.

Düğün Dernek Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Düğün Dernek Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Düğün Dernek Organizasyon Hakkında

Kusursuz bir düğün için organizasyon firmasından yardım almak ve unutulmaz bir düğüne imza atmak isterseniz size Sivas’ta tercih edebileceğiniz en doğru kararlardan biri olan Düğün Dernek Organizasyon’dan bahsetmek istiyoruz. Bu sektöre neden girdiğimize kısaca değinmek ve kendimizden bahsetmek gerekirse;

Sivas’ta bu özel günleri düzenleyecek bir organizasyon şirketinin eksikliğini fark ederek bu sektöre giriş yaptığımızı söylemek istiyoruz. Başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanmamızın en büyük sebebi: doğruluktan sapmayan, güvenilir ve kaliteli bir hizmeti misafirlerimizle buluşturmak. Bununla birlikte müşteri memnuniyetini de
ilk planda tutuyor ve konuklarımızın bizi tercih ettikleri için mutlu olmalarını amaçlıyoruz.

Bünyemizde geniş bir ekibin çalıştığını belirtmek istiyoruz. Organizasyon sektörünün oldukça büyük olduğunu, küçük detayların çok önemli sonuçlar doğurduğunu biliyoruz. Bu yüzden her bir çalışanımızın gerekli olan sertifikaları aldıklarını ve bu sektörde yeterli deneyime sahip olduklarını belirtmek istiyoruz. Toplu davetlerinizde yanınızda olacaklarından ve güler yüzlü bir hizmeti sizinle buluşturacaklarından emin olabilirsiniz.

Bugüne kadar sayısız organizasyonu konuklarımızın hayalleri gibi düzenledik. Tüm ayrıntıların üzerinde özenle durduk ve hayallerini gerçeğe dönüştürdük. Tecrübeli ekibimiz, son model ekipmanlarımız ve kaliteli hizmetimizle bir sonraki organizasyon neden sizinki olmasın? Yapmanız gereken tek şey; bizimle planladığınız tarihten en az 1 ay önce iletişime geçmek. Böylelikle daha verimli bir hizmet sunabiliyor, hazırlanmak için yeterli zamana sahip olabiliyoruz.

Düğünleriniz dışında kına, söz, nişan, nikâh, doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel günlerinizde yanınızda oluyoruz. Bunun dışında açılışlar, bayi toplantıları, iş yemekleri, davet ve resepsiyonlar, lansmanlar gibi kurumsal etkinliklerde de bizi tercih edebilirsiniz. Düğün Dernek Organizasyon Sivas’ta aklınıza gelen birçok özel günde yanınızda.

Düğününüzü bırakın profesyonel eller halletsin. Hiçbir aksaklığın yaşanmayacağını garanti ettiğimiz bu özel günlerinizi Düğün Dernek Organizasyon Sivas farkıyla gerçekleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Mehmet Paşa Mahallesi Saraybosna Caddesi No13/c SİVAS

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.