Düğün Organizasyon Malatya

Malatya Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Malatya Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Malatya Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Malatya Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Malatya Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Malatya Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Malatya Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Malatya Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Malatya Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Malatya Organizasyon düğün organizasyonu dışında parti, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, açılışlar, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Malatya Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Malatya Organizasyon servis ve hizmet elemanı, kına gecesi, fotoğraf ve video, işık ve ses ekipmanları, çiçek, davetiye, nikah şekeri, catering, süsleme, dj, kapalı çadır, dekor, havai fişek, pasta, mekan giydirme, masa / sandalye temini hizmetlerini vermektedir.

Malatya Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Malatya Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Malatya Organizasyon Hakkında

Malatya Organizasyon adının kapsayıcılığı ile 2000’li yıllarda şirketimizi kurduk. Uzun yıllardır bu sektörde olduğumuz için ise fevkalade bir deneyime ve bilgi birikimine sahibiz. Malatya düğün organizasyonu bizim en severek yaptığımız işlerden bir tanesi. Üstelik sadece Malatya’da değil, aldığımız talepler doğrultusunda çevre illerin tamamına hizmetlerimizi götürüyoruz.

Düğününüzü ister lüks bir otelde yapın isterse mütevazı bir düğün salonunda bizim için hiç fark etmez. Hatta dilerseniz evinizin bahçesinde bile yapabilirsiniz. Biz mekân fark etmeksizin istediğiniz konseptte dilediğiniz özelliklere sahip bir düğünü size özel olarak tasarlayabiliriz. Masa sandalye kurumlarından mekân süslemelerine, müzikten ses ve ışık düzenlemelerine varana kadar tüm detayları sağlayabiliriz.

Düğünlere dair yapılabilecek ne varsa bizde bulabilirsiniz. Eğer talepte bulunduğunuz hizmet bizzat bizde yoksa sahip olduğumuz çözüm ortakları aracılığı ile bunları size yine de ulaştırabiliriz. Özel gün organizasyonlarının a’dan z’ye, en büyük özelliklerinden en ince ayrıntılarına kadar tek bir elden çıkması gerektiğine inanıyoruz, bu sebeple mümkün olan her hizmeti bünyemizde bulundurmaya çalışıyoruz. Bunu yapmamızın asıl sebebi ise her şeyin belirli bir konsept dâhilinde eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesini istememizden kaynaklanıyor. Tüm düğünü bize emanet eden çiftlerimiz şimdiye dek asla pişman olmadılar çünkü her şey ile biz ilgilendiğimiz için belli bir plan programa göre ilerleyip kusursuz olarak organizasyonları düzenliyoruz.

Düğünler haricinde başta kına geceleri olmak üzere; söz ve nişan törenleri, doğum günleri, sünnet düğünleri, mezuniyet törenleri, galalar, balolar, kongreler ve kurumsal etkinliklerde de grup organizasyonları düzenliyoruz. Her etkinliği aynı değerde görüyor ve her birini özenerek hayata geçiriyoruz.

Eğer her şeyin kusursuz gerçekleşmesi için kendinize bir Malatya Organizasyon firması arıyorsanız galiba bulmuş olabilirsiniz. Bundan emin olmak için ise yapmanız gereken tek şey sayfadaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi almak.

İletişim

  • Adres:

    İstiklal Mah. Bozanoğlu Sk. Kılınç Ap. Altı No:39/A Battalgazi / Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Malatya Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.