Malatya Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Malatya Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Malatya Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Malatya Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Malatya Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Malatya Organizasyon Hakkında

Malatya Organizasyon adının kapsayıcılığı ile 2000’li yıllarda şirketimizi kurduk. Uzun yıllardır bu sektörde olduğumuz için ise fevkalade bir deneyime ve bilgi birikimine sahibiz. Malatya düğün organizasyonu bizim en severek yaptığımız işlerden bir tanesi. Üstelik sadece Malatya’da değil, aldığımız talepler doğrultusunda çevre illerin tamamına hizmetlerimizi götürüyoruz.

Düğününüzü ister lüks bir otelde yapın isterse mütevazı bir düğün salonunda bizim için hiç fark etmez. Hatta dilerseniz evinizin bahçesinde bile yapabilirsiniz. Biz mekân fark etmeksizin istediğiniz konseptte dilediğiniz özelliklere sahip bir düğünü size özel olarak tasarlayabiliriz. Masa sandalye kurumlarından mekân süslemelerine, müzikten ses ve ışık düzenlemelerine varana kadar tüm detayları sağlayabiliriz.

Düğünlere dair yapılabilecek ne varsa bizde bulabilirsiniz. Eğer talepte bulunduğunuz hizmet bizzat bizde yoksa sahip olduğumuz çözüm ortakları aracılığı ile bunları size yine de ulaştırabiliriz. Özel gün organizasyonlarının a’dan z’ye, en büyük özelliklerinden en ince ayrıntılarına kadar tek bir elden çıkması gerektiğine inanıyoruz, bu sebeple mümkün olan her hizmeti bünyemizde bulundurmaya çalışıyoruz. Bunu yapmamızın asıl sebebi ise her şeyin belirli bir konsept dâhilinde eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesini istememizden kaynaklanıyor. Tüm düğünü bize emanet eden çiftlerimiz şimdiye dek asla pişman olmadılar çünkü her şey ile biz ilgilendiğimiz için belli bir plan programa göre ilerleyip kusursuz olarak organizasyonları düzenliyoruz.

Düğünler haricinde başta kına geceleri olmak üzere; söz ve nişan törenleri, doğum günleri, sünnet düğünleri, mezuniyet törenleri, galalar, balolar, kongreler ve kurumsal etkinliklerde de grup organizasyonları düzenliyoruz. Her etkinliği aynı değerde görüyor ve her birini özenerek hayata geçiriyoruz.

Eğer her şeyin kusursuz gerçekleşmesi için kendinize bir Malatya Organizasyon firması arıyorsanız galiba bulmuş olabilirsiniz. Bundan emin olmak için ise yapmanız gereken tek şey sayfadaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi almak.

İletişim

 • Adres:

  İstiklal Mah. Bozanoğlu Sk. Kılınç Ap. Altı No:39/A Battalgazi / Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Malatya Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.