Düğün Organizasyon Malatya

Karnaval Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Karnaval Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Karnaval Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Karnaval Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Karnaval Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Karnaval Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Karnaval Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Karnaval Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Karnaval Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Karnaval Organizasyon düğün organizasyonu dışında mezuniyet törenleri, doğum günü, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan, parti, baby shower, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Karnaval Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Karnaval Organizasyon işık ve ses ekipmanları, servis ve hizmet elemanı, mekan giydirme, dekor, masa / sandalye temini, süsleme, pasta, sanatçı, kına gecesi, fotoğraf ve video, davetiye, havai fişek, lcv hizmeti, dj, çiçek hizmetlerini vermektedir.

Karnaval Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Karnaval Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Karnaval Organizasyon Hakkında

Benzersiz bir düğün töreni gerçekleştirmek kim istemez ki? Bunun için üzerinde düşünülerek özel tasarlanmış bir konsepte ihtiyacınız var. Karnaval Organizasyon ise size özel bir konsept tasarlamak için hazır! Nasıl mı? Anlatalım:

İlk olarak, isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar öğreniyoruz. “Nasıl bir konsept tercih edersiniz?”, “Salon süslemeleri ne renk olmalı?”, “Süsleme, düzenlemeler dışında ses, sahne ve ışık için teknik desteğe ihtiyacınız var mı?” gibi pek çok önemli konuya yoğunlaşıyoruz. Bu sayede eksiksiz bir düğün tasarlıyoruz. Dilediğiniz her şey için farklı bir ekip ve uzmanlarla çalışıyoruz.

Süslemelerle hazırlıklara başlıyoruz! Malatya Karnaval Organizasyon ailesi olarak düğünlerinizi şölene dönüştüren renkler tercih ediyoruz. Sade bir tarz için ise beyaz ile kombin yapıyoruz. Balonlar ve masa aksesuarları ile şık bir atmosfer yaratıyoruz. Düğün mekânına da uygun olan çalışmaları yapıyor, davetlilerinizi en şık masalarda zarif bir şekilde ağırlıyoruz… Elbette salonun girişinden itibaren her köşeyi dekore eden ekibimiz, dans pisti, sahne ve nikâh töreni platformunu da özel olarak stilize ediyor. Özellikle nikâh töreni sırasında bulunacağınız alan ayakta nikâh konseptiyle veya şık bir masa olarak tasarlanıyor. Çünkü çeşitte sınır tanımıyor ve kişiye özel konseptler oluşturuyoruz! Bu yüzden mekânda yer alan masa ve sandalyeler yerine bizim temin etmemizi de tercih etme şansınız var.

Teknik ekipmanlarımızı soracak olursanız, son sistem ses ve ışık desteği sağlıyoruz. Dilerseniz kurulumuzu gerçekleştirdiğimiz sahnede yerini alan müzisyenlerin daha verimli ve kaliteli hizmet vermesini sağlıyoruz.

Aslında ekip olarak düğünleriniz için ihtiyacınız olan tüm hizmeti sağladığımızı söyleyebiliriz. Yalnızca önceden belirlemek ve davetli sayınıza göre hareket etmek önceliğimiz! Biz konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayacağımızdan eminiz.

Siz de aklınızdaki soruları sorarak emin olmak ve fiyat teklifleri almak için sayfanı üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya formu doldurarak Malatya düğün organizasyonlarınız için Karnaval Organizasyon ailesiyle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Milli Egemenlik Cad. No: 4/ E Battalgazi/ Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Karnaval Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.