Düğün Organizasyon Malatya

Deniz Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Deniz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Deniz Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Deniz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Deniz Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Deniz Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Deniz Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Deniz Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Deniz Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Deniz Organizasyon balo salonu, bahçe/kır düğünü, restoran, kulüp/davet alanı, düğün salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Deniz Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Deniz Organizasyon romantik, modern, sade, görkemli, klasik, bohem tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Deniz Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Deniz Organizasyon düğün organizasyonu dışında nişan, parti, açılışlar, bayi toplantısı, piknik, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Deniz Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Deniz Organizasyon lcv hizmeti, barkovizyon, kına gecesi, masa / sandalye temini, kapalı çadır, havai fişek, dj, catering, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, süsleme, dekor, servis ve hizmet elemanı, çiçek, fotoğraf ve video, davetiye, işık ve ses ekipmanları hizmetlerini vermektedir.

Deniz Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Deniz Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Deniz Organizasyon Hakkında

2010 yılında kurduğumuz şirketimiz ile organizasyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Artık markalaşan ismi ile Deniz Organizasyon Malatya’nın en önce gelen organizasyon firmalarından biri haline geldi. Bu başarı işimizi severek yapan ve artık aile gibi olduğumuz büyük ekibimizindir. Her birimiz özverili bir şekilde titizlik ile çalışıyor, kusursuz organizasyonlar için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Peki, ne tarz organizasyonları bünyemizde düzenliyoruz? Düğünler başta olmak üzere; nişan törenleri, kına geceleri, sünnet düğünleri ve kurumsal etkinliklerin tamamının altından profesyonel olarak kalkıyoruz. Ayrıca bilmenizi isteriz ki organizasyonun türü ve boyutu ne olursa olsun aynı özveri ve azimle çalışıyoruz.

Bizim için kusursuz olmak çok önemli ve üstlendiğimiz düğünlerin eksiksiz bir şekilde tam da çiftimizin talep ettiği şekilde gerçekleşmesini isteriz. Bunun için de hep erkenden çalışmaya ve hazırlanmaya başlarız. Tüm işlerimizi planlı ve programlı şekilde yürüttüğümüz için çiftlerimizden de bir ricamız olur. Eğer gerekli bazı detaylar belli olmaya başladıysa, yeni düğün tarihi ve mekânına karar verdiyseniz randevulaşalım ve gelip bizi ziyaret edin. Böylelikle her detayı en ince ayrıntısına kadar erkenden görüşür, neler yapabileceğimizi planlarız.

Düğününüzü bir otelde, düğün salonunda, sosyal tesiste, açık veya kapalı alanda ve hatta kendi bahçenizde de yapsanız size tam da istediğiniz gibi bir konsept oluşturabiliriz. Bütçenize uygun bir paket hazırlayarak çalışacağımız için ek hizmet talep etmediğiniz sürece bir sürprizle de karşılaşmazsınız. Mekân süslemesi, masa sandalyeler, örtüler ve giydirmeler, şamdan ve çiçek gibi aksesuarlar, gelin yolu, nikâh töreni, havai fişek, kamera ve fotoğraf çekimi, barkovizyon, sahne kurulumu ve sis sistemleri, DJ veya orkestra gibi hizmetlerin tamamını bizde bulabilirsiniz.

Malatya organizasyon şirketleri arasından kendinizi emin ellere emanet etmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İzzetiye Mah. Derme sok. No: 11 (Derme İlköğretim Okulu Yanı) Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Deniz Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.