Deniz Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Deniz Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Deniz Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Deniz Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Deniz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Düğün Salonu


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik, Klasik, Modern, Sade, Görkemli, Bohem

Deniz Organizasyon Hakkında

2010 yılında kurduğumuz şirketimiz ile organizasyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Artık markalaşan ismi ile Deniz Organizasyon Malatya’nın en önce gelen organizasyon firmalarından biri haline geldi. Bu başarı işimizi severek yapan ve artık aile gibi olduğumuz büyük ekibimizindir. Her birimiz özverili bir şekilde titizlik ile çalışıyor, kusursuz organizasyonlar için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Peki, ne tarz organizasyonları bünyemizde düzenliyoruz? Düğünler başta olmak üzere; nişan törenleri, kına geceleri, sünnet düğünleri ve kurumsal etkinliklerin tamamının altından profesyonel olarak kalkıyoruz. Ayrıca bilmenizi isteriz ki organizasyonun türü ve boyutu ne olursa olsun aynı özveri ve azimle çalışıyoruz.

Bizim için kusursuz olmak çok önemli ve üstlendiğimiz düğünlerin eksiksiz bir şekilde tam da çiftimizin talep ettiği şekilde gerçekleşmesini isteriz. Bunun için de hep erkenden çalışmaya ve hazırlanmaya başlarız. Tüm işlerimizi planlı ve programlı şekilde yürüttüğümüz için çiftlerimizden de bir ricamız olur. Eğer gerekli bazı detaylar belli olmaya başladıysa, yeni düğün tarihi ve mekânına karar verdiyseniz randevulaşalım ve gelip bizi ziyaret edin. Böylelikle her detayı en ince ayrıntısına kadar erkenden görüşür, neler yapabileceğimizi planlarız.

Düğününüzü bir otelde, düğün salonunda, sosyal tesiste, açık veya kapalı alanda ve hatta kendi bahçenizde de yapsanız size tam da istediğiniz gibi bir konsept oluşturabiliriz. Bütçenize uygun bir paket hazırlayarak çalışacağımız için ek hizmet talep etmediğiniz sürece bir sürprizle de karşılaşmazsınız. Mekân süslemesi, masa sandalyeler, örtüler ve giydirmeler, şamdan ve çiçek gibi aksesuarlar, gelin yolu, nikâh töreni, havai fişek, kamera ve fotoğraf çekimi, barkovizyon, sahne kurulumu ve sis sistemleri, DJ veya orkestra gibi hizmetlerin tamamını bizde bulabilirsiniz.

Malatya organizasyon şirketleri arasından kendinizi emin ellere emanet etmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İzzetiye Mah. Derme sok. No: 11 (Derme İlköğretim Okulu Yanı) Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Deniz Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.