750 TL'den fazla
50-100 TL
50 TL'den az
200-300 TL
750 TL'den fazla
500-750 TL
50 TL'den az
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Konya Söz Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Söz nişan organizasyonları Konya’da da olduğu gibi Türkiye’nin her yerinde ev ortamında kutlanırdı. Son senelerde ise söz nişan organizasyonlarını ağırlayan özel davet alanlarının sayısı büyük bir artış yaşadı. Böylelikle artık Konya’da da söz nişan organizasyonlarına ev sahipliği yapan pek çok özel mekan hizmet veriyor. Bununla birlikte söz nişan organizasyon firmaları da her geçen gün artıyor.

Tüm bunlar, Konya’da söz nişan organizasyonu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler ortaya çıkarıyor. Bunları sizin için bir araya getirdik:

Konya’daki söz nişan organizasyonunuz için dikkat etmeniz gereken ilk özellik, kenara ne kadar büyüklükte bir bütçe ayıracağınız. Çünkü şehirdeki özel mekanlar ve organizasyon firmaları, geniş bir fiyat aralığında hizmet veriyor ve genel maliyet, en ufak ayrıntı tarafından bile değişebiliyor. Bu nedenle mekan veya firma arayışına başlamadan önce bir bütçe belirlemeyi tercih edebilirsiniz.

Konya’da söz nişan organizasyonlarına ev sahipliği yapan çok sayıda mekan türü bulunuyor. Mekanlarda bulabileceğiniz avantajlar ise birbirine göre farklılık gösterebiliyor. Ayrıca Konya’da evde söz nişan yapmak da her zaman bir seçenek olarak yerini koruyor. Bu sebeple töreniniz için seçtiğiniz davet alanına göre paketler sunan bir organizasyon firmasıyla anlaşmanız, büyük önem arz ediyor.

Konya söz nişan organizasyon firmalarının özelliklerinden biri de, oldukça fazla sayıda konsept seçeneği sunmaları. Şehirdeki firmalar: gotik, rustik, modern, klasik, romantik, görkemli ve daha birçok konsept ve temada mekan giydirmesi yapabiliyor. Bu nedenle firmalarla iletişime geçtiğinizde aklınızdaki konsepte uygun dekorasyon parçaları olup olmadığını sormanızda fayda var.

Geldik töreninizin son detaylarına. Öncelikle organizasyon tarihine karar vermeniz gerekiyor. Buna göre samimi bir sonbahar töreni veya eğlenceli bir yaz organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Daha sonra ise töreninizde servis edilecek söz nişan ikramları, giyeceğiniz söz elbisesi ve davetlilerinize dağıtılacak hediyeliklere karar vermeniz gerekiyor.

Konya’da Söz Nişan Organizasyonu Yapılan Mekan Türleri

Konya’da söz nişan organizasyonlarını ağırlayan davet alanlarının altında bulunduğu mekan türleri, sürekli çeşitleniyor. Mekan türleri açısından oldukça avantajlı olan Konya, aklınızdaki tören için uygun özelliklerde bulunan bir davet alanı bulmanızın kolay olduğu yerler arasında bulunuyor. Mekan türünün de dikkat gerektirdiği şehirdeki davet alanlarının listesini sizin için çıkardık:

Aklınızda uzun bir davetli listesinin olduğu görkemli bir söz nişan töreni mi var? Öyleyse Konya açık hava söz nişan mekanlarından birine yönelebilirsiniz. Yemyeşil alanlar üzerine kurulu kır mekanları, ilkbahar ve yaz törenleri için sıkça tercih ediliyor. Ayrıca bu davet alanları için hizmet veren Konya söz nişan organizasyon firmaları, bohem ve rustik konseptleri benimsiyor.

Görkemli söz nişan törenleri için sıkça tercih edilen bir diğer mekan türü ise oteller. Otellerde çoğu zaman birbirinden farklı konseptlerin benimsendiği birden fazla balo salonu yer alıyor. Bu balo salonları, kalabalık organizasyonlar için geniş alanlar sunuyor. Aynı zamanda oteller, üst düzey hizmetleri için de sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında bulunuyor.

Düğün salonları, popüler Konya söz nişan organizasyon mekanları arasında yer alıyor. Bu davet alanlarının çiftler tarafından en çok beğenilen yönü ise düğün salonlarının tecrübeli ve güler yüzlü ekipleri. Bu sayede herhangi bir sorun çıkmadan önleniyor ve kusursuz söz nişan törenleri gerçek oluyor.

Konya’daki söz nişan organizasyon mekanları arasında özel kulüpler ve davet alanları da yer alıyor. Bu mekan türü, bir firmayla beraber çalışıp tüm detaylarla kendileri ilgilenmek isteyen çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Özel davet alanları, boş kanvas görevi görerek istediğiniz konsept ve temada törenler düzenlemenize olanak sağlıyor.

Konya Söz Nişan Organizasyon Firmalarının Kapsamlı Paketleri

Konya Söz Nişan Organizasyon Fiyatları Nasıl?

Söz nişan organizasyon fiyatları Konya’da çok uygun rakamlardan başlıyor. Başlangıç fiyatlı paketler, töreninizin için en gerekli hizmetleri içeriyor. Bununla birlikte paket seçenekleri, fiyatlara etki edebiliyor. Örneğin, söz nişan pastası bulunan paketlerin fiyatları, bir tık daha yüksek bir şekilde karşınıza çıkabiliyor.

Konya söz nişan fiyatlarına, paket içerikleri ile birlikte organizasyonunuzun tarih gibi detayları da etki edebiliyor. Söz nişan törenleri için en sık ilkbahar ve yaz ayları tercih ediliyor. Bu sebeple sonbahar ve kış gibi sezonlarda yapacağınız tören için kenara daha düşük bir bütçe ayırmanız yeterli oluyor.

Konya söz nişan organizasyonu nasıl yapılır, bu süreçte nelere dikkat edilmeli, sizin için kısaca anlattık. Şimdi size en uygun organizasyon firmasını bulmak için bulunduğunuz sayfanın en üstüne çıkabilirsiniz. Ayrıca ilgilendiğiniz firmaların sayfalarındaki formları doldurarak fiyat bilgisi talep edebilirsiniz!