Do-Re Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

30-40 TL

Min. Fiyat

Karatay, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Masa / sandalye temini, Nikah şekeri, Sanatçı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

ENK Organizasyon
7

Meram

ENK Organizasyon

10-20 TL
Aymer Organizasyon
86 4 14

Meram

Aymer Organizasyon

100 TL ve üzeri
Do-Re Organizasyon
15

Karatay

Do-Re Organizasyon

30-40 TL

Hakkında

Rüya gibi bir düğünle dünyaevine girmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Do-Re Organizasyon olarak Konya düğün organizasyonu firmaları arasında çalışmalarımızla ön plana çıkan bir markayız. Pek çok organizasyon türü için çalışmalar yapıyor, çiftleri memnun ediyoruz. Siz de düşlerinizin gerçeğe dönüşmesini istiyorsanız, bizimle çalışın.

Konya organizasyon şirketleri arasında ismimizden başarıyla söz ettiriyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışıyor, kusursuz davetler düzenlemenize yardımcı oluyoruz. Hizmet sunarken esas önceliğimiz her zaman sizi mutlu etmek. Hayatınızda bir kez yaşanacak düğün töreninizi tüm detaylarıyla istediğiniz şekle sokuyoruz. Tabii ki bunun için düğününüzden haftalar önce sizinle ön görüşme yaparak talepleriniz hakkında bilgi edinmemiz gerekiyor. Görüşmemiz esnasında isteklerinizi iyice dinliyor, karşılıklı fikir alışverişi yaparak en kusursuz atmosferi elde edeceğimiz konsept planını ve detaylarını oluşturuyoruz.

Düğün mekanınız açık ya da kapalı bir alan, otel, restoran veya havuz başı kır düğünü alanı olabilir. Düğün yeriniz neresi olursa olsun, hem mekanın atmosferini hem de sizin isteklerinizi harmanlayarak şık bir ortam düzenlemesi yapıyoruz. Bir düğün organizasyonunda olmasını beklediğiniz tüm hizmetleri A’dan Z’ye size tek çatı altında sunuyoruz. Masa ve sandalyelerin oturma düzenleri, mekan süslemesi, kullanılacak renkler, çiçek aranjmanları, masa üstü süsleri, aksesuar seçimleri, konuklar için karşılama alanı süslemesi, yemek takımlarının renkleri ve modelleri gibi pek çok detayı konseptinize uygun olacak şekilde ayarlıyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizin kurulumunu da tabii ki konsept le uyumlu şekilde yapıyoruz.

Siz de hizmetlerimiz, organizasyon çalışmalarımız ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler almak isterseniz tek yapmanız gereken bizimle en kısa zamanda iletişime geçmek. Bunun için sayfa üzerinde yer alan irtibat bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Gökçen HN.

  • Adres: Karaciğan Mahallesi, Ankara Cad. 96/G, Konya, Türkiye

Do-Re Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!