La Perla Organizasyon

E-posta Gönder

  • Meram, Konya.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

La Perla Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
50 TL'den az

La Perla Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

La Perla Organizasyon Sık Sorulan Sorular

La Perla Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

La Perla Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


La Perla Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

La Perla Organizasyon pasta, mekan giydirme, çiçek, işık ve ses ekipmanları, dekor, süsleme, kına gecesi, fotoğraf ve video, nikah şekeri, barkovizyon hizmetlerini vermektedir.


La Perla Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

La Perla Organizasyon düğün organizasyonu dışında bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, doğum günü, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, parti organizasyonlarında hizmet vermektedir.


La Perla Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

La Perla Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


La Perla Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, La Perla Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

La Perla Organizasyon Hakkında

Düğününüzde sizin yerinize her şeyi düşünen ve planlayan bir organizasyon firması istemez misiniz? Siz sadece nasıl bir düğün yapmak istediğinizi anlatacaksınız, biz de uygulayacağız! La Perla Organizasyon Konya olarak, siz değerli çiftlerimizin istek ve arzuları bizim için som derece önemli. Bunu gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Son yıllarda değerlerini artıran organizasyon firmaları, hayatlarını birleştirme hazırlığında olan çiftler için büyük kolaylık sağlıyor. Zaten koşturmalı geçen hayat mücadelemizde, düğün hazırlıkları fazlasıyla vaktimizi alabiliyor. Bu konuda, görevi deneyimli organizasyon firmalarına bırakmak, gerekli hale geliyor. Biz de, biraz olsun omuzlarınızdaki yükü azaltmak için ekibimizle birlikte elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Amacımız, sizin memnuniyetiniz. En önemli gününüzde, tüm detayların istediğiniz gibi düzenlenmesini istiyoruz.

La Perla Organizasyon olarak, açılışlar, doğum günleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, mezuniyet törenler, nişan, sünnet düğünü ve düğün organizasyonu gibi etkinlikler düzenliyoruz. Düğün organizasyonlarınızda; gelinliğinizle uyumlu gelin çiçeği, nikah şekeri, düğün pastası, masa ve sandalye süslemeleri ve mekan giydirme gibi hizmetler veriyoruz. Bununla birlikte, düğününüzü baştan sona kaydedecek bir video ekibiyle, kaçırdığınız tüm detayları sonrasında izleyerek görebileceksiniz. Ayrıca size bir düğün fotoğrafçısı imkanı da sunuyoruz. Siz gönlünüzce eğlenip keyfinize bakarken, her anınızı muhteşem karelere döken profesyonel biri olacak.

Heyecanınıza ortak olmak bizi her zaman çok mutlu ediyor. Düğünlerinizde yanınızda olmak ve hazırladığımız çiçeklerle bezenmiş gelin yolundan geçişinizi izlemek mesleğimize olan aşkımızı kat be kat artırıyor. Düğün boyunca, yalnızca bir adım uzağınızda oluyoruz. .böylece kendinizi güvende hissedebilir ve herhangi bir olumsuzluk durumunda hemen bize danışabilirsiniz.

Konya düğün organizasyonları düzenlemekten oldukça keyif aldığımızı da belirtmek isteriz. Eğer düğününüz için bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.