Kutlugün Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

Kutlugün Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Kutlugün Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Kutlugün Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Kutlugün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  modern

Kutlugün Organizasyon Hakkında

Estetik yönü ile sizi ve davetlilerinizi büyüleyecek özel davetleriniz için Kutlugün Organizasyon Karatay/Konya’da sizlerle buluşuyor. İşini büyük bir tutku ile yapan profesyonel niteliğe sahip uzman kadromuz ile her türlü özel gününüzü kusursuz bir şekilde organize ediyor, davetlileriniz ile size keyifli bir gün yaşama olanağı sunuyoruz. Konya’nın önde gelen organizasyon şirketlerinden biri olarak yılların bize kattığı deneyim ve sektörde uzmanlaşmamıza vesile olan bilgi birikimlerimiz ile size hayallerinizin çok daha ötesinde bir organizasyon tasarlıyoruz.

Bir davetin başarılı bir şekilde organize edilmesi ve mekânın geceye hazırlanması riske atılabilecek bir konu olmamalı. Üstelik bu davet düğününüz ise, hiçbir şeyi riske atmamanız gerekir. Mutluluğunuzu taçlandıracağınız, hayatınızın yeni başlangıcı için sevdiklerinizin şahitliğinde “Evet!” diyeceğiniz bu özel gün için gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Geriye dönüp baktığınızda kusursuz bir gün olarak hatırlamak istediğiniz düğününüz için özel hizmetlerimiz ile sizleri bekliyoruz.

Her zaman estetik kaygısı güden bir firma olarak bu konudaki titizliğimizi, davetinizin en ince detayına kadar gösterdiğimiz özen sayesinde rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Bugüne değin Konya’nın birçok farklı lokasyonunda gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımız ile Konya’da büyük yankıya sahip bir firma olma başarısına sahibiz. Müşteri memnuniyeti ve makul fiyat politikasını benimseyen markamız, çiftlerin her zaman ilk önceliği olmaya devam ediyor. Hizmet alanımızı sadece Konya ile sınırlandırmıyor, ülkenin farklı noktalarındaki çiftler ile de buluşuyoruz.

Her daim daha iyiye ulaşma kaygısı güdüyoruz ve her yeni çiftimiz ile yeni tasarımlara imzamızı atıyoruz. Modern, vintage ve rustik gibi pek çok konsept üzerine yeni geliştirmeler getirerek yaratıcılığımızı sergilediğimiz özgün ve yeni konseptlerimizi beğeninize sunuyoruz.

Siz de düğün organizasyonunuz için profesyonel bir ekip ile çalışmak isterseniz, davetinize 1 hafta gibi kısa bir süre kalmış dahi olsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa üzerinde yer alan formu eksiksiz olarak doldurarak “Ücretsiz teklif al!” butonuna tıklamanız halinde size en kısa süre içerisinde dönüş yapacağımızı belirtelim.

İletişim

 • Adres:

  Kalenderhane Mah Ankara Cad. No:34/H Karatay-Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kutlugün Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.