Düğün Organizasyon Konya

Kutlugün Organizasyon

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Kutlugün Organizasyon

Kutlugün Organizasyon Hakkında

Estetik yönü ile sizi ve davetlilerinizi büyüleyecek özel davetleriniz için Kutlugün Organizasyon Karatay/Konya’da sizlerle buluşuyor. İşini büyük bir tutku ile yapan profesyonel niteliğe sahip uzman kadromuz ile her türlü özel gününüzü kusursuz bir şekilde organize ediyor, davetlileriniz ile size keyifli bir gün yaşama olanağı sunuyoruz. Konya’nın önde gelen organizasyon şirketlerinden biri olarak yılların bize kattığı deneyim ve sektörde uzmanlaşmamıza vesile olan bilgi birikimlerimiz ile size hayallerinizin çok daha ötesinde bir organizasyon tasarlıyoruz.

Bir davetin başarılı bir şekilde organize edilmesi ve mekânın geceye hazırlanması riske atılabilecek bir konu olmamalı. Üstelik bu davet düğününüz ise, hiçbir şeyi riske atmamanız gerekir. Mutluluğunuzu taçlandıracağınız, hayatınızın yeni başlangıcı için sevdiklerinizin şahitliğinde “Evet!” diyeceğiniz bu özel gün için gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Geriye dönüp baktığınızda kusursuz bir gün olarak hatırlamak istediğiniz düğününüz için özel hizmetlerimiz ile sizleri bekliyoruz.

Her zaman estetik kaygısı güden bir firma olarak bu konudaki titizliğimizi, davetinizin en ince detayına kadar gösterdiğimiz özen sayesinde rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Bugüne değin Konya’nın birçok farklı lokasyonunda gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımız ile Konya’da büyük yankıya sahip bir firma olma başarısına sahibiz. Müşteri memnuniyeti ve makul fiyat politikasını benimseyen markamız, çiftlerin her zaman ilk önceliği olmaya devam ediyor. Hizmet alanımızı sadece Konya ile sınırlandırmıyor, ülkenin farklı noktalarındaki çiftler ile de buluşuyoruz.

Her daim daha iyiye ulaşma kaygısı güdüyoruz ve her yeni çiftimiz ile yeni tasarımlara imzamızı atıyoruz. Modern, vintage ve rustik gibi pek çok konsept üzerine yeni geliştirmeler getirerek yaratıcılığımızı sergilediğimiz özgün ve yeni konseptlerimizi beğeninize sunuyoruz.

Siz de düğün organizasyonunuz için profesyonel bir ekip ile çalışmak isterseniz, davetinize 1 hafta gibi kısa bir süre kalmış dahi olsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa üzerinde yer alan formu eksiksiz olarak doldurarak “Ücretsiz teklif al!” butonuna tıklamanız halinde size en kısa süre içerisinde dönüş yapacağımızı belirtelim.

Kutlugün Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Kutlugün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Kutlugün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kutlugün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Kutlugün Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kutlugün Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Kutlugün Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Açılış organizasyonlarında ilk akla gelen endişelerden bir tanesi acaba bir aksilik çıkacak mı, gerçekleştireceğimiz açılış konseptimize hitap edecek mi, nasıl daha iyi ilgi çekebiliriz, güçlü görseli hangi köşemizde nasıl kullanabiliriz gibi akla gelen binlerce sorunun cevabını sizi yormadan biz sizin yerinize istenilenin daha iyisi olarak gerçekleştirmekteyiz."

Kutlugün Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Kutlugün Organizasyon bahçe/kır düğünü, balo salonu, restoran, düğün salonu, havuz başı düğünü mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Kutlugün Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Kutlugün Organizasyon modern, rustik, sade, romantik, görkemli tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Kutlugün Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Kutlugün Organizasyon düğün organizasyonu dışında bayi toplantısı, baby shower, açılışlar, sünnet düğünü, parti, piknik, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Kutlugün Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Kutlugün Organizasyon işık ve ses ekipmanları, masa / sandalye temini, fotoğraf ve video, çiçek, sanatçı, catering, mekan giydirme, servis ve hizmet elemanı, kına gecesi, süsleme, davetiye, dekor hizmetlerini vermektedir.

Kutlugün Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Kutlugün Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.