Düğün Organizasyon Konya

İncimiz Organizasyon

  • Min. Fiyat
    400-600 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İncimiz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

İncimiz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

İncimiz Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

İncimiz Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

İncimiz Organizasyon Hakkında

İncimiz Organizasyon, özel günler konusunda bütün kuralları yeniden yazıyor. İşletmemiz, Konya düğün organizasyon konusunda sürekli olarak yenilikleri kovalayan ve memnuniyeti baz alan çalışma anlayışıyla ön plana çıkıyor. Böylece sadece düğünleriniz değil, kına gecesinden mezuniyet töreninize kadar her türlü kutlamanız çok daha özel bir anlama kavuşmuş oluyor. Profesyonel kadromuz sayesinde davetleriniz, şahane anılara dönüşecek.

Deneyim

Şu ana kadar Ramada Plaza, Peugeot, Kale, Tüyap ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere birçok farklı sektörde yer alan önemli isimlerle birlikte faaliyetler yürüttük. Yıllardır içerisinde aktif olarak yer aldığımız bu sektörde birçok özel gün konusunda deneyim kazandık. Tecrübelerimiz sayesinde Konya organizasyon firmaları arasında ön plana çıkıyoruz. Sizi de mutlu etmek isteriz!

Hizmetler

Özel günleriniz için size sayısız hizmet sunuyoruz. Masa ve sandalye kiralıyor, davet alanlarınızın süslemelerini gerçekleştiriyoruz. Ses, ışık ve sahne hizmetleri için teknisyenlerimiz ile birlikte çalışıyor, deneyimli aşçılarımız sayesinde catering hizmeti de sunuyoruz. Özel tasarım davetiyelerden kutlamalarınızın en ince detaylarına kadar yanınızda oluyoruz. Dilerseniz hayalinizdeki konsepti bize anlatın ve onu gerçeğe dönüştürmemizi izleyin, dilerseniz de kendinizi profesyonel ekibimizin ellerine bırakın.

Dekorasyon / Süsleme

Tüm alanı profesyonel ekibimiz sayesinde sizin dilek ve isteklerinize göre dekore ediyoruz. Masaların üzerlerine serilen örtülerden suplalara, salonu güzelleştiren çiçeklerden davetinize romantik bir hava katan mumlara kadar tüm detayları sağlıyoruz. Üstelik sadece konukların masalarını değil, sunum masalarınızı da güzelleştirebiliyoruz. Sizin için temin ettiğimiz dekorasyonların şık ve zarif olmalarına dikkat ediyoruz.

Ek Hizmetler

Açılışlar, konserler, kurumsal toplantılar gibi birçok farklı konseptte hizmet sunabiliyoruz. Üstelik mekan dışında evde gerçekleştirilen kutlamalarda ve iftarlar gibi toplantılarda da size uygun bir organizasyon hizmeti sağlıyoruz. Kısacası bütün mutlu günlerinizde yanınızda oluyor, İncimiz Organizasyon olarak gününüze neşe katıyoruz. Hastane yeni doğum süslemelerinden tutun kına gecenize kadar geniş bir skalada hizmet vermekteyiz.

Konya organizasyon şirketi dendiğinde akla gelen ilk isimlerden bir tanesi olan İncimiz Organizasyon’da yok yok. A’dan Z’ye bütün davetleriniz için detaylı bir hizmet sunuyor, tecrübelerimiz sayesinde etkinliklerinize apayrı bir ruh katıyoruz. Siz de profesyonel hizmetimizden ve engin sektör tecrübelerimizden faydalanmak isterseniz iletişim adreslerimizi kullanabilir, ekibimize hızlıca ulaşarak hayalinizdeki o güzel güne sayemizde kavuşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İhsaniye Mh. Sultancem Cad. A Plaza B Blok 33/405 Selçuklu Konya

  • Haritadaki Konumu

    İncimiz Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.